Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на евтина видео карта

Препоръчан отговор

Здравейте, търся си видео карта 30-50 лева втора ръка. Ще се използва главно за филми, интернет, леки до средно тежки програми. За игри мисля, че няма как да си мисля... Главно филми с по-хубаво качество, защото сега забиват и You Tube клипчетата да не забиват... :)  Ето характеристиките на компютъра:

CPU: AMD Sempron LE-1250 2.2Ghz

RAM: 2GB DDR2

MB: Gigabyte M61PME-S2 (Socket M2)

Video: 128MB NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 (вградено)

HDD: 80 GB Hitachi SATA

120 GB SAMSUNG IDE

Да добавя, че монитора има висока резолюция 1680х1050. Ако изобщо съществуват карти с HDMI за моето дъно ще е супер, ако няма здраве да е.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че на всичките пише DDR3. Това има ли общо с дъното?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това значи ли, че мога да сложа всяка видео карта? Ппоринцип става въпрос.

Да всяка с PCI-E интерфейс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спрях се на тези двете. NVIDIA GeForce GT 220 1G DDR3 или Sapphire Radeon HD 3850 512MB DDR3. Като изключим, че едната е 1GB имам чувството,че сапфира е по-добър... Вие кажете коя е по-добра.

П.П. Да добавя, че са на една и съща цена от 50 лева, защото Sa3ana3a беше казал около 15-20 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля,проследете следният линк .

Иначе,Сапфирката е по-добра.Разбира се,от значение е и цената.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спрях се на тези двете. NVIDIA GeForce GT 220 1G DDR3 или Sapphire Radeon HD 3850 512MB DDR3. Като изключим, че едната е 1GB имам чувството,че сапфира е по-добър... Вие кажете коя е по-добра.

П.П. Да добавя, че са на една и съща цена от 50 лева, защото Sa3ana3a беше казал около 15-20 лева.

Здравей,

За тези карти не давай повече от 30 Лв... Ако ще даваш 50, по - добре според мен вземи - GT730 за 86. Иначе за около 50тина лева има и нови, които ще са същия буклук като това което ти пробутват, но поне ще са с по 5 години по- нови и с гаранция.

ПП:Сега се загледах в АТИто, горния ми коментар се отнася само за 220ката, доста е надута цената и...

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами сега доста се увеличи избора... Ето това са картите от които избирам сега. Всичките са нови с гаранция от ема* на цена от 50 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване