Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мнение за покупка на телефон

Препоръчан отговор

Здравейте, колебая се при покупка на телефон кой от двата да избера. Samsung Galaxy S4 или Huawei Ascend P7? И двата телефона ми харесват много, но не мога  да избера кой си струва. Иска ми се да избера този който има по добра камера, който има по издържлива батерия, който не лагва и не забива и този чиито цветове са най-добри, абе общо взето искам най-добрия от ДВАТА телефона. Имах честа да държа Huawei P7 и съм изключително доволна няма лагове, забавяния и т.н камера е страхотна  и всичко е ок, но ме спира това че Galaxy  има повече екстри от към забавна гледна точка тоест има там работа от разстояние, сензор за четене и разни глезотийки, та съм леко раздвоена. Не съм снимала с S4 и не знам каква е разликата с P7, знам че имат разлика в предните камери и то от тук до небето, но това е нещо което няма да коментирам, защото нямам огромни претенции за предна камера и двете ми вършат работа. Ще съм благодарна някой да ме информира преди да съм превъртяла от гледане на ревюта и четене на безсмислена информация. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двата модела са със сходни характеристики, моя съвет е вие лично да ги тествате и прецените кой ви допада повече. Аз бих предложил S4-ката, но не знам доколко моето мнение ще е меродавно спрямо вашите очаквания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз в този случай щях да избера С4. Дядо Стефан има П7 и не е много доволен от телефона. Погледни и Xiaomi Mi4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двата модела са със сходни характеристики, моя съвет е вие лично да ги тествате и прецените кой ви допада повече. Аз бих предложил S4-ката, но не знам доколко моето мнение ще е меродавно спрямо вашите очаквания.

чувам лоши мнения за S4-ката, имали бъгове, лагове и т.н, въпреки че това малко на късмет или ще улучиш  или няма. :help wanted4:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

чувам лоши мнения за S4-ката, имали бъгове, лагове и т.н, въпреки че това малко на късмет или ще улучиш  или няма. :help wanted4:

Зависи какво разбирате под бъгове, говорим за флагмани все пак макар и предно поколение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за какви бъгове говориш, но С5 мини си работи (учудващо за мен) много спокойно и плавно :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за какви бъгове говориш, но С5 мини си работи (учудващо за мен) много спокойно и плавно :-)

Не само S5 mini, това са флагмани и подобни фенски изказвания не мога да ги възприема. Къде ги намират тия бъгове не знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

позната имаше S3 каза да бягам далеч от Samsung. Та вероятно затова съм под въпрос

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Samsung в момента са лидери при високия клас смартфони. Според мен S4 е по - добрия избор спрямо P7

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

позната имаше S3 каза да бягам далеч от Samsung. Та вероятно затова съм под въпрос

А какъв и е бил  проблема с S3-ката ? Аз не съм чул от познати или приятели да се оплакват от модела, даже напротив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно пък С3 (тоя телефон съм го разгледал от горе до долу) със последната актуализация си работи перфектно. Няма го лага между екраните и бавното зареждане на екрана след игра/браузър и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какъв и е бил  проблема с S3-ката ? Аз не съм чул от познати или приятели да се оплакват от модела, даже напротив.

До колкото си спомням проблемът беше, че се рестартираше сам, камерата забиваше на моменти, понякога не можеше да вдигне при повикване и все едни такива дразнещи нещица

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ми е тази приятелка как е използвала телефона. Изтеглила 69 приложения половината от тях с вируси и всичко във вътрешната памет, ти как искаш да работи телефона ?

Вече тия проблеми със забиването при нормално използване го няма, а и камерата винаги си е работила мнооого добре.

Както и никога не е имало проблеми с вдигане/затваряне на разговори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Samsung в момента са лидери при високия клас смартфони. Според мен S4 е по - добрия избор спрямо P7

Не са само Samsung, други производители също са на челни позиции, нека не изпадаме във фенщина

Точно пък С3 (тоя телефон съм го разгледал от горе до долу) със последната актуализация си работи перфектно. Няма го лага между екраните и бавното зареждане на екрана след игра/браузър и т.н.

Няма как и да има лаг

До колкото си спомням проблемът беше, че се рестартираше сам, камерата забиваше на моменти, понякога не можеше да вдигне при повикване и все едни такива дразнещи нещица

А досещате ли се че проблема може и да е хардуерен/софтуерен, независещ от производителя

Ясно ми е тази приятелка как е използвала телефона. Изтеглила 69 приложения половината от тях с вируси и всичко във вътрешната памет, ти как искаш да работи телефона ?

Вече тия проблеми със забиването при нормално използване го няма, а и камерата винаги си е работила мнооого добре.

Абсолютно съгласен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за камерите на двата, след като и двата са с 13mp. Главно ме интересуват качеството, ефектите върху снимките и цветовете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за камерите на двата, след като и двата са с 13mp. Главно ме интересуват качеството, ефектите върху снимките и цветовете

моя съвет е вие лично да ги тествате и прецените кой ви допада повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз в този случай щях да избера С4. Дядо Стефан има П7 и не е много доволен от телефона. Погледни и Xiaomi Mi4

От телефона съм доволен, но не съм доволен от възпроизвеждането на музика. Такива бяха моите претенции а дамата може да ги пренебрегне. Иначе, според мен, не защото още го имам, е по- добър, но най- добре е да погледне Mi4. Дядо ти Стефан ще си купи такъв, нищо че имало и..самсунги!

Тоя пък намери какво да напише! Ако си и толкова добър в програмирането, по-добре го заеби!

Девойко! а Вие какво бихте казала при наличие на предна камера 8 мегапиксела и работата и примерно на скайп, ово или друг месенжер? Я се замислете повече. Искате коментар от хора, които ги имат. Друго искате ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично бих препоръчал SAMSUNG GALAXY S4 I9506 BLACK EDITION.

Това е ъпгреднатата тазгодишна версия на модера с по-мощен процесор, работа с 4G LTE мрежи и т.н.

Камерата му също е чудесна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Девойко! а Вие какво бихте казала при наличие на предна камера 8 мегапиксела и работата и примерно на скайп, ово или друг месенжер? Я се замислете повече. Искате коментар от хора, които ги имат. Друго искате ли?

Ами ще кажа само, че при видео разговори качеството се компресира и то доста (дори и на компютър) :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пък намери какво да напише! Ако си и толкова добър в програмирането, по-добре го заеби!
Пиша неща, които са реални, на фона на huawei-а, samsung-а е по - добър. И не ми казвай какво да правя, просто си изказах мнението
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тва е телефона Xiaomi Mi4 .Не препоръчвам самсунг.

Автора търси мнение за два конкретин модела и това изключва постове като този.

Можем още няколко марки да препоръчаме в този ценови диапазон, но се съобразяваме с желанието на търсещия съветите ни.

Обръщайте внимание на тези неща, моля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване