Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем при импортирането на Фейсбук абонати към Скайп

Препоръчан отговор

Здравейте, не намерих такава тема, за това правя нова.

Проблемът ми е, че когато се опитам да импортирам приятелите си си от фейсбук в скайп, програмата не открива всички, а около 2/3, но за съжаление това не са тези, които ми трябват и искам да добавя в скайп.

По - просто казано: имам 170 приятеля във фейкбук, но скайп открива само 116

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не съм имал подобен проблем. Моите са около 80 и ми ги добави всичките . Дори и техните скайп профили ми добави . Пробвайте няколко пъти да импортирате , може да се получи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не съм имал подобен проблем. Моите са около 80 и ми ги добави всичките . Дори и техните скайп профили ми добави . Пробвайте няколко пъти да импортирате , може да се получи.

Това пък - ръчното импортиране, как го правите.

Аз съм си свързвал акаунтите в скайп и фейс (в момента са разделени) и съм свързал скайп, google+, yahoo и всички абонати/приятели са импортирани автоматично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6.20.0.104

Може ли това, че съм включил чата във фейса само за десетина приятели, да е проблем? Макар че не ми се вярва, защото, пак казвам (като Любо Пенев), скайпа открива едва 116-117 приятели от 170.

Най - тъпото е, че точно тези десетина човека, за които съм включил чата,  са и хората, които искам да импортна в скайп :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С коя версия на скайп сте?

Е, добре де, аз като съм с 4.3.0.37 - какво? Всички абонати са ми в списъка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, добре де, аз като съм с 4.3.0.37 - какво? Всички абонати са ми в списъка.

От вчера или от ...? лани :)

Нали знаеш, че M$ Skype не е точно Skype?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От вчера или от ...? лани :)

От самото начало. При проверка за обновявания ми казва - "Разполагате с инсталирана най-новата версия на Skype" - за kubuntu 14.04

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От самото начало. ...за kubuntu 14.04

Тук си говорим за скайп за ВиндоЛЗ

6.20.0.104

Пробва ли с последната версия?

Теглиш http://www.skype.com/go/getskype-msi, разархивираш:

msiexec /a PathToMSIFile /qb TARGETDIR=DirectoryToExtractTo

Вадиш от тая папка skype.exe и го записваш на десктопа. Стартираш и пробваш да внесеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук си говорим за скайп за ВиндоЛЗ

Когато се логна на другия комп - Уин7, последната версия на скайп - същите абонати са си вътре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това пък - ръчното импортиране, как го правите.

Аз съм си свързвал акаунтите в скайп и фейс (в момента са разделени) и съм свързал скайп, google+, yahoo и всички абонати/приятели са импортирани автоматично.

Ето при мен как става това. Версия 6.21.0.104 post-9740-0-24301900-1414242333_thumb.jp

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато се логна на другия комп - Уин7, последната версия на скайп - същите абонати са си вътре.

Ключова фраза - последната версия

Аз например съм с 5.10 и когато възникне някаъв проблем си изтеглям, извличам skype.exe, вписвам се/отписвам се и отново се вписвам с 5.10 и всичо ми е ок. Даже съм се автоматизирал - направил съм си един бач и с него я свършвам цялата до вписването с новия скайп. За целта ползвам wget.

@echo off

wget.exe --content-disposition -r --tries=3 http://www.skype.com/go/getskype-msi -O C:\Temp\SkypeSetup.msi

msiexec.exe /a C:\Temp\SkypeSetup.msi /qb TARGETDIR="C:\Temp\SkypeSetup.msi-Unpacked\"

copy /Y "C:\Temp\SkypeSetup.msi-Unpacked\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" "D:\Program Files\Skype\Phone\Skype_new.exe"

rd /S /Q C:\Temp\SkypeSetup.msi-Unpacked

del /Q C:\Temp\SkypeSetup.msi

"D:\Program Files\Skype\Phone\Skype_new.exe" /datapath:"Profile" /removable /secondary /nosplash /minimized /profile "/user:belivaka.ot.ruse" /savecred "D:\Program Files\Skype\Phone\Profile\belivaka.ot.ruse\"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешка на сървъра :-\

И какво трябва да ни говори този пост? Май почти нищо! Искате ли помощ или само си пишете? Ами, понапишете!!! Направих такова и ми се появи това съобщение... Иначе - просто губите вашето(за него не ми пука) и нашето (то е ценно) време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще напиша "направих всичко описано и ми излиза съобщение "Грешка в сървъра"", или просто ще изпиша финалния резултат, е все едно, а и е близко до акъла какво точно се е случило.

Щом времето ви е толкова ценно, не го пилейте по форумите, защото по този начин си противоречите сам със себе си ;-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване