Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Покупка на поялник до 20лв.

bstoynov

Препоръчан отговор

Здравейте, това ще ми бъде първия поялник, който ще си купя.

Трябва ми поялник с бюджет от 20лв. + стойка за поялник с бюджет от 10лв.

Уловката е, че е задължително да се пазарува от магазин "Conrad", в Русе.

Моля да ми предложите за съответните пари добро решение.

Единственото изискване е поялника да има по-голяма мощност (40W - 50W)...

П.С. Продуктите, които ги има на сайта (www.conrad.com) налични ли са в магазините?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бъркай българския Конрад, с този, който си посочил с линка. Това е българският Конрад - http://www.stbbg.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бъркай българския Конрад, с този, който си посочил с линка. Това е българският Конрад - http://www.stbbg.com

Благодаря, това не ми беше ясно. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И що трябва да е от Конрад? Има Радиус, КиПА, Пасат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да има в elimex, но не съм сигурен и защо са ти 40-50W като пак ще трябва да използваш ниско температурен тинол ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, това ще ми бъде първия поялник, който ще си купя.

Трябва ми поялник с бюджет от 20лв. + стойка за поялник с бюджет от 10лв.

Уловката е, че е задължително да се пазарува от магазин "Conrad", в Русе.

Моля да ми предложите за съответните пари добро решение.

Единственото изискване е поялника да има по-голяма мощност (40W - 50W)...

П.С. Продуктите, които ги има на сайта (www.conrad.com) налични ли са в магазините?

По изложението предложено от теб разбирам, че се сблъскваш за 1-ви път с тия чудеса. Та моят съвет е: няма смисъл да даваш повече пари за поялник от 10-на лв. А за стойката мисля е най-добре ти да си я направиш от парче дърво и метална пластина примерно вместо да дадеш няколко левчета за нещо, което ще ти е неудобно.  Взимаш тоя китаец: хоп(с регулация на мощността) и ако искаш да запълниш бюджета и един тип писалка и ползваш този, който ти е по-удобен. И можеш да си преправиш човката и дръжката за по-голямо удобство също.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По изложението предложено от теб разбирам, че се сблъскваш за 1-ви път с тия чудеса. Та моят съвет е: няма смисъл да даваш повече пари за поялник от 10-на лв. А за стойката мисля е най-добре ти да си я направиш от парче дърво и метална пластина примерно вместо да дадеш няколко левчета за нещо, което ще ти е неудобно.  Взимаш тоя китаец: хоп(с регулация на мощността) и ако искаш да запълниш бюджета и един тип писалка и ползваш този, който ти е по-удобен. И можеш да си преправиш човката и дръжката за по-голямо удобство също.

Поздрави!

Прав си, по-евтин поялник е по-добре, но след това се замислям дали да не взема поялна станция (евтина) до 20-30лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, по-евтин поялник е по-добре, но след това се замислям дали да не взема поялна станция (евтина) до 20-30лв.

Както си прецениш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване