Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на нова мишка.

S0uL

Препоръчан отговор

Тъй като в момента имам средства да си закупя нова мишка желая да ме посъветвате. За сега моите избори са:

CM Storm Mizar
CM Storm Alcor
Epic Gear Cyclops
Gigabyte M6900
Всички Bloody-та

Gigabyte Force M7
Epic Gear Blade
Tt eSPORTS Black

За мен е важно мишките да имат програмируеми бутони, моля предлагайте ми мишки от сайтове, в които може да се заплаща с PayPal и да са до 60 в най-лошия случай 90лв. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мишка и Клавиатура комплект http://nikem-bg.net/computer-components/CM-DEVASTATOR-UI/picture.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мишка и Клавиатура комплект http://nikem-bg.net/computer-components/CM-DEVASTATOR-UI/picture.html

Цената е добра, но имам хубава клавиатура. :)

Все пак мишката програмируема ли е и също така никем приема ли PayPal?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цената е добра, но имам хубава клавиатура. :)

Все пак мишката програмируема ли е и също така никем приема ли PayPal?

Не вярвам да има проблем със това според мен си заслужава аз ако имам парите щях да ги взема нищо че имам една резервна клавиатура която е от тоя вид направена само дето не свети и не  е същия цвят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Ето 2 мишки, които ти препоръчвам и аз:

Като мисля, че за твоя случай е по-подходяща втората, но в крайна сметка ти си преценяш. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Ето 2 мишки, които ти препоръчвам и аз:

Като мисля, че за твоя случай е по-подходяща втората, но в крайна сметка ти си преценяш. ;)

Аз нея съм я посочил дори в мишките, които съм харесал. Допада ми, а и CM STORM не са лоша марка, мисля че Мизар е една от най-добрите им мишки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Избери Mizar от Team LDLC (CS:GO обор) имат играчи които я ползват аз също съм я тествал и нямам лоши впечатлени,въпреки че за момента съм с Bloody V8m.

Ако все пак искаш нещо качествено си събери още 40 левчета и си вземи SS Rival, преди имах обаче понесе много жесток удар и се развали обаче бях "влюбен" в нея

става за всички игри но най-вече за Фпс жанра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гледам критерия на автора, съответно се предлагат мишки с всевъзможни форми и размери. Ако не ти е удобен захвата и формата, ако ще и 49 програмируеми бутона и 10 000 dpi да има, за нищо няма да става. От там трябва да се тръгне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Формите са много, захвата 1 - Palm

Все пак новата мишка днес пристигна и е при мен - Razer Deathadder 2013.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване