Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Купуване на настолен компютър, Бюджет около 600 лв.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, трябва ми компютър и реших да е настолен а не лаптоп и да не е от веригите, (защото  чета че продавали големи боклуци). Бюджета е 500 лева максимално до 600. ПЦ-то няма да се позва за игри  но все пак бих искал най- добрия и здрав вариант за тия пари и с оригинален Windows 7 ultimate ili 8 с добра гаранция. Ще се ползва за интернет, филми и музика. Ще съм благодарен ако някои от вас ме насочи към добра фирма или изготви директна оферта.

Поздрави и благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, трябва ми компютър и реших да е настолен а не лаптоп и да не е от веригите, (защото чета че продавали големи боклуци). Бюджета е 500 лева максимално до 600. ПЦ-то няма да се позва за игри но все пак бих искал най- добрия и здрав вариант за тия пари и с оригинален Windows 7 ultimate ili 8 с добра гаранция. Ще се ползва за интернет, филми и музика. Ще съм благодарен ако някои от вас ме насочи към добра фирма или изготви директна оферта.

Поздрави и благодаря предварително!

разполагате ли с някакъв хардуер ?

http://nikem-bg.net/cart/49905p1r2082p1r45645p1r49615p1r45553p1r46714p1r50270p1rf.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човекът е посочил, че е склонен да даде най-много 600 лева, а предложената конфигурация е с 80 лева отгоре. Парите не растат по дърветата.
Може да мине и без SSD-то в тази конфигурация. Вземете 8gb RAM вместо това. Съвсем спокойно ще слушате музика и гледате филми с подобна конфигурация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако не държите на оригинален уиндоус взимате и прилично видео ако ви се приискат игри, и аз съм за 8 гб рам вместо ssd, както и win 7 пред 8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако не държите на оригинален уиндоус взимате и прилично видео ако ви се приискат игри, и аз съм за 8 гб рам вместо ssd, както и win 7 пред 8

По-добре да се вложат повече пари в процесор отколкото в рам...

http://nikem-bg.net/cart/49905p1r45645p1r45553p1r48235p1r50270p1r46810p1r30723p1r49608p1rf.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване