Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нова Година в Белград

juslen

Препоръчан отговор

Привет,

Обмислям посрещане  на новата 2015-та в Белград. Не съм бил там. Как ви се струва, има ли какво да се види там? 

Искам да наема апартамент или нещо подобно за 5 души с кухненски бокс, само нощувка без храна и транспорт. Търся нещо бюджетно - 20-30лв. на легло, т.е. за 3 дни да е в рамките на 300-450лв. Можете ли да препоръчате нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами мога да ти препоръчам сайт в който се отдават главно апартаменти: https://www.airbnb.com/

Сайтът съм го ползвал лично (само че за Гърция) и е много добър, намират се добри оферти - стига да търсиш хубаво ;).

За самият Белград можеш да използваш други сайтове (не един и два) и да видиш какво може да се види там, за едни са интересни музеите, за други кръчмите, за трети преходите, за четвърти магазините... Просто напиши в гугъл "Бelgrade sightseeing" и чети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Аз лично съм била в Сърбия и определям страната като "едно голямо село".

Положителните страни са:

• Читави пътища, дори и малките
  • Евтина и качествена храна
  • За почитателите на поп-фолка това е Рай :)

Весело посрещане на Новата година!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да съжаляваш. 

Красив град!

Разбираем език!

Темпераментна бизост и гостоприемство!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте отново, така и не отидох там на НГ, но сега съм решил да посрещам рожден ден там. Резервирал съм бърлога. Относно пътя, магистралата разбрах ще ми струва по 730 динара в посока или около 25лв. в двете (не е малко на база на нашите винетни такси). Къде се купуват билетите/стикерите? Видях, че има път виещ се покрай магистралата. Някой минавал ли е по него и какво е състоянието му? Причината да питам за него сигурно е ясна.

Другото, което ме вълнува е дали можете да ми дадете инфо какви дискотеки има там, каква музика пускат в тях, цени за вход, цени като цяло и всякакви детайли в тази насока.

Таксиджийте свалят ли кожи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Да си отговоря сам на въпросите. 

Магистралата почва от Ниш. Има автомати с бариери, от които си взимаш билет. Като стигнеш в Белград, на изхода на магистралата пак има гишета, на които даваш билета и в зависимост от това каква ти е началната точка, плащаш. В случая Ниш-Белград за лек автомобил е 730 динара.

Дискотеки, барове, кафани колкото искаш. В нета има 1 сайт, в който ежедневно се публикува програмата на заведенията - http://www.beogradnocu.com/  

От там се ориентирах къде да ходя. Посетих клуб Teatro - нямаше голям избор в тоя момент. Принципно съм по хауса, но някак не върви да отидеш в сърцето на Сърбия и да слушаш евро-комерс. Доволен съм, жанра беше поп-фолк, но нищо общо с нашите чалготеки. Изпълняване на живо на някои от най-големите сръбски хитове. Направо се взривих.  :clap:

Абе само едно не разбрах, кафаната бардак ли е? :D Имаше еднa такава плуващa в река Сава, външно приличаше на ресторант, а като отворих вратата си мязаше на бардак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване