Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Желая да е 1тб, устройството ще служи за съхранение на данни.

Какво ще кажете за SEAGATE 1000GB 7200 64MB SATA III Barracuda, ST1000DM003

Преди бях с hitachi 500gb sata2, след 9-10 мес. се прецака.

VGA - Asus r9 290 Directcu 2.

MB - Asrock z97 extreme 4.

CPU - Intel i5 4690k.(core clock 4.7GHz)

CPU COOLER - Noctua nh-d15.

RAM - Geil evo laggera 2x4gb 1600mhz

SSD - Intel 530 240gb.

CASE - Cooler Master storm trooper.

PSU - Seasonic X1250w gold.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бих избрал този.Идва с 3 години гаранция.Другия вариант е този   WD 1024GB 64MB SATA III Blue но е с 2 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 4 такива диска и нямам оплаквания. Също и няколко 4-5-6 годишни от същата марка, които нямат проблеми. Същото мога да кажа и за дисковете на мои познати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

WD black вземи най-качествен е и има 5 години гаранция,също е най-бърз,но цената му е около 135 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Логичният избор е модела на SEAGATE с три години гаранция които си избрал.

Всичко се скапва та въпроса е да ти го подменят а не да даваш пари за нов.

Черният е извън бюджета та не е вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми момчета, трябва ми качествен хард, за съхранение на лични данни.Чувал съм добри отзиви за seagate barracuda dmoo3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми момчета, трябва ми качествен хард, за съхранение на лични данни.Чувал съм добри отзиви за seagate barracuda dmoo3

7.53лв. над бюджета:  SEAGATE 1000GB 7200 64MB SATA III SV35 Series, ST1000VX000 Крайна цена 117,53 лв. Потърси в нета ако го има някъде по-евтин. Ако искаш да си запазиш информацията на всяка цена - облака е логичното решение. Има варианти с хардуерен или софтуерен реид, но ще ти излезе по-скъпо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност диска е същият а разликата е... които познае получава печена тиква.

Между другото не е ясно стария или новия SV35 е?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване