Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на мишка, Mizar от LDLC(CS:GO team),Sensei Raw Fnatic или Bloody V8m

napafkaN

Препоръчан отговор

Здравейте колебая се между Mizar от LDLC,Sensei Raw Fnatic  или  Bloody V8m някой да има мнения   и да знае от къде мога да си закупя Mizar от LDLC(CS:GO team).понеже много играя CS:GO и съм виждал по турнири играчи на LDLC , че играят с тази мишка и съм заинтересован като качество дали са добри.Като цяло ,ако може да ми предложите някой от тези 3 варианта :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така. Аз съм със V8m доволен съм но търся нещо по-добро. Моето предложение е SS Rival по-евтин от сенсея и според мен много по-добър. Пък и нищо не ти пречи да си вземеш един пад на

SS и Ривал и после да си задаваш въпроса ''как дадох такъв Head''. Но бих казал че и СМ Storm не са по лоши там също можеш да си вземеш добър пад и според мен най-добрата им мишка Мизар.

Ето ти линк към - Мизар -

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено Deathadder 2013. Аз също като теб се колебаех, но прецених, че ползвам Хедсед на Рейзър, от който съм адски доволен.. значи и мишката им ще е на такова ниво и не сгреших!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

И аз давам един глас за Рейзър-а, бях на последния турнир DREAMHACK и там 80% от състезателите бяха с Рейзър :) аз също имам DEADADDER и е брутална :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви 80% ???? Единствените рейзъри там са на Titan и Mouse иначе Cloud9 са с Logitech и Epsilon са със CMStorm и всичко живо под слънцето със Steelseries.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви 80% ???? Единствените рейзъри там са на Titan и Mouse иначе Cloud9 са с Logitech и Epsilon са със CMStorm и всичко живо под слънцето със Steelseries.

Както знаеш няма само една игра на Dreamhack, човека може би не говори за CS:GO. Колкото до марката, тя не се определя от играчите, а от това кой дава повече пари ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както знаеш няма само една игра на Dreamhack, човека може би не говори за CS:GO. Колкото до марката, тя не се определя от играчите, а от това кой дава повече пари ;)

Той говори точно за CS:GO и точно това пита. Но иначе да за едното си прав но ще ми е интересно ако една марка даде добра сума пари и каже на професионалисти да играят с нейните продукти и ако играчите забележат дефекти или възможности за подобрение дали ще се направи нещо по въпроса? Двустранно е. :wink12:  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е реклама-това не означава че продукта е боклук!

На профисионалистите им се предлага всичко без пари ,най-вероятно дори и ги спонсорират отделно, от това пък и производителя печели понеже даден отбор/играч използва даден техен продукт и рекламата в този аспект дава огромни резултати.

Автора изобщо не е активен в темата, но ако случайно влезе и все още не е купил мишка моето предложение е:

Zowie fk1

Цената и е 110лв. ,като нейни конкуренти като качество на изработка и характеристики са ss rival предложена по-горе и mionix naos 7000 тяхната цена е около 120лв.

Това са мишки използващи най-добрия оптичен сензор и като цяло се представят еднакво добре, качеството им също е на ниво.

Zowito-лично аз го предпочим освен ,че е леко по-евтин в hl-eshop върви в комплект със стойка против оплитане на кабела и в комплекта на мишката има допълнителни крачета, като това накланя везните спрямо горните предложения, които са в същия ценови диапазон!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той говори точно за CS:GO и точно това пита. Но иначе да за едното си прав но ще ми е интересно ако една марка даде добра сума пари и каже на професионалисти да играят с нейните продукти и ако играчите забележат дефекти или възможности за подобрение дали ще се направи нещо по въпроса? Двустранно е. :wink12:  

:) по принцип говорих за ДОТА 2 и ЛОЛ :):D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Razer се използва от водещите отбори във ВСИЧКИ eSport игри. Най-добрият пример - EG :) Един отбор като за 100 :) Нямат равни!  Alliance, Liquid, LGD, Titan и много други!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Razer се използва от водещите отбори във ВСИЧКИ eSport игри. Най-добрият пример - EG :) Един отбор като за 100 :) Нямат равни!  Alliance, Liquid, LGD, Titan и много други!

Titan...... KQLY Получи Vac BAN и са дисквалифицирани kennyS не знае къде се намира а имаше и още един дисквалифициран отбор поради чиитове да им имам отборите и рейзързите :D:D::D:D::D:Dd

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване