Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Facebook - вмъкване на снимка в публикация

Препоръчан отговор

Качих снимка, написах текст към нея, отбелязах човека на нея ...

Обаче след 3 дни виждам, че снимката я няма, а публикацията стои със Същия текст + Отбелязания човек!

Започна едно ровене, ок ... открих,че снимката се е озовала в някакъв албум, където към нея стои текста, но не и отбелязания човек! =_=

1. Или някой ми е влизал в акаунта и е направил нещо

2. Или някакъв бъг на фейсбук

3. Или аз съм преместил снимката в друг албум - което ми е най-вероятно -_-

Сега въпроса е ... как да върна снимката към публикацията ? .......... много съм бос с тоя фейсбук и нямам идея как да оправям нещата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако човека вече не е тагнат, значи си е премахнал отбелязването, а иначе снимката автоматично си се качва в албум Timeline photos,примерно :) 

Ако снимката не ти излиза понякога е бъг...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 снимки са така -_- ... явно аз ако съм ги преместил от "Timeline photos" в "18-ти рожден ден" - то те изчезват от поста =_=

пост на снимка 1

90 likes - момичето тагнато, тя не си е махала тага, тя ме пита къде е снимката дори, снимката отделена в новия албум с - 0 likes

текст към снимката 1:1 на поста и на снимката в другия албум

... обаче поста се обезсмисля, без снимката :(

Пост 2 ... същата гледка

Как да върна снимката към поста, защото е гадно ... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване