Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми клавиатира със светещи клавиши

Деян Костов

Препоръчан отговор

Бюджет ?

Иначе CM Storm Devestator

Притежател съм на такава вече година и не е дала дефекти а и свети във приятно тъмно синьо което не дразни очите ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето тази. Но не вярвам да е много евтина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази ще е по-скъпа. В чужбина е около 170-200$

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти гледай монитора. Тези лампички абсолютно по никакъв начин (негативен) не влиаят на зрението. Повече се притеснявай за всичко останало.

А и.. още нищо не знаете и не сте видяли, а пишете ей така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си CM Devastator, но при условие, че вземеш само клавиатурата! Мишката пари да ти дават недей я взема! Страшен боклук...
Клавиатурата е доста удобна и приятна, но мишката постоянно прави проблеми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си CM Devastator, но при условие, че вземеш само клавиатурата! Мишката пари да ти дават недей я взема! Страшен боклук...

Клавиатурата е доста удобна и приятна, но мишката постоянно прави проблеми!

Я по точно кажи какви проблеми ?

на мен си ми харесва мишката ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бюджет ?

Притежател съм на такава вече година и не е дала дефекти а и свети във приятно тъмно синьо което не дразни очите ;)

Тази изглажда добре, цената е поносима, щом казваш че си я ползваш - ОК.

Обаче има една малка подробност, която не ми допада (говоря само за мен) - в левия край бутоните са плътно до края. Идеята ми е много проста - понеже ще се ползва като външна клавиатура за лаптоп, вероятността да стои на нещо (бюро, маса) е малка. По скоро ще я държа с лявата ръка и ще пиша с дясната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази изглажда добре, цената е поносима, щом казваш че си я ползваш - ОК.

Обаче има една малка подробност, която не ми допада (говоря само за мен) - в левия край бутоните са плътно до края. Идеята ми е много проста - понеже ще се ползва като външна клавиатура за лаптоп, вероятността да стои на нещо (бюро, маса) е малка. По скоро ще я държа с лявата ръка и ще пиша с дясната.

Аз попринцип клавиутурата я държа отдолу когато пиша без повърхност

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бюджет ?

Само не разбирам защо комплекта е толкова евтин,а отделните клавиатури са с такива цени

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбирам защо комплекта е толкова евтин,а отделните клавиатури са с такива цени

честно и аз незнам

може би заради марката 

но това попринцип се води бюджетна светеща клавиатура 

Доволен съм, не ми е правила проблеми, бутоните се махат лесно ако се наложи, а и не скърца. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм, не ми е правила проблеми, бутоните се махат лесно ако се наложи, а и не скърца. :)

То и на моя лаптоп - махането на 1-2 бутона беше много лесно, ама слагането после ...  :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че не писах, но имах проблем с профила.

Проблема с мишката е, че понякога курсора започва да се движи много странно по диагонал и да трепери. Проблема го няма когато ползвам други мишки. Има как да се купи само клавиатурата, така че по-добре вземи само нея... В алиехпрес имаше скоро на 22$ оригинална Razer мишка -
DeathAdder мисля. Не съм много запознат с нея, така че не ме нападаите - просто дадох пример...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване