Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Помощ за избор на монитор 23-24" 250 лв.

Препоръчан отговор

Здравейте,
когато си избирах компонентите за бъдещият ми компютър ми помогнахте много за което съм благодарен! Компютъра си работи перфектно! Сега дойде време и на монитора. За съжаление бюджета не е голям :(

Търся си монитор 23-24" за около 250 лв. +/-15 лв.

Ще се използва за работа основно: Photoshop, Microsoft Office, IE. За гледане на филми и понякога игра.

Това което прочетох, че за работа с документи, обработка на снимки и т.н. е хубаво да е IPS. Заради големия ъгъл на видимост и по-реалните цветове (може и аз да бъркам нещо). Това което видях, че 24" IPS за 250 лв. няма или поне аз не намирам, за това може би ще се отиде на 23"
Да уточня, че монитора, ще се купува другата седмица.

LG 23MP65HQ - 247,94 (в промоция)

AOC i2360h - 254,99 ( в промоция)

Отворен съм за всякакви предложения

Благодаря!

Edit:
Ако се намери и някой 24" IPS под 300 лв. може и него да го взема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

когато си избирах компонентите за бъдещият ми компютър ми помогнахте много за което съм благодарен! Компютъра си работи перфектно! Сега дойде време и на монитора. За съжаление бюджета не е голям :(

Търся си монитор 23-24" за около 250 лв. +/-15 лв.

Ще се използва за работа основно: Photoshop, Microsoft Office, IE. За гледане на филми и понякога игра.

Това което прочетох, че за работа с документи, обработка на снимки и т.н. е хубаво да е IPS. Заради големия ъгъл на видимост и по-реалните цветове (може и аз да бъркам нещо). Това което видях, че 24" IPS за 250 лв. няма или поне аз не намирам, за това може би ще се отиде на 23"

Да уточня, че монитора, ще се купува другата седмица.

LG 23MP65HQ - 247,94 (в промоция)

AOC i2360h - 254,99 ( в промоция)

Отворен съм за всякакви предложения

Благодаря!

От тези двата,който и да избереш са перфектни за бюджета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първият, разбира се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успях да увелича бюджета до 310 лв.

Заслужава ли си да дам 60 лв отгоре за 0,8"?

Намерих LG с IPS матрица:

LG 23.8" 24MP55HQ-P - 306,60 лв. - http://www.lg.com/bg/monitori/lg-24MP55HQ-ips-monitor

Или направо да поръчвам този от eMAG?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успях да увелича бюджета до 310 лв.

Заслужава ли си да дам 60 лв отгоре за 0,8"?

Намерих LG с IPS матрица:

LG 23.8" 24MP55HQ-P - 306,60 лв. - http://www.lg.com/bg/monitori/lg-24MP55HQ-ips-monitor

Или направо да поръчвам този от eMAG?

Колкото повече,толкова повече...Колкото повече увеличаваш бюджета,толкова по-добър монитор взимаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех този:

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=9149&search=24MP55VQ

Защото другият го нямаше.

Малко лоша снимка, но за съжаление толкова на тази светлина:

c118c67b24d0f413.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ма не ...

Монитора го върнах, защото имаше светло петно долу вляво.

Поръчай същия ако искаш,най-вероятно е била дефектна бройка..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро,
благодаря за помоща!
Поръчах си този:

http://benq.bg/product/monitor/gw2320/

Утре е при мен. За 229, 68 лв. с безплатна доставка.
Като пристигне ще кажа първи впечатления от него.

Хубава и успешна седмица на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване