Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Слушалки тип "Earbuds" до 40лв./$25.

Светозар

Препоръчан отговор

Добър вечер , 

Моите слушалки издават багажа ( те го издадоха отдавна де ама ги позакърпих ) и в момента си търся нови които ще използвам с телефона си.Реално аз съм набелязал някои, но се чудя кои са най-добри и дали вие знаете по добър вариант. Предпочитам да са от извън България, защото в повечето случаи мога да ги намеря с безплатна доставка а тук са по скъпи като цяло и пак плащам доставка. Използвам сайтове като aliexpress.com и ebay.com.

Темата я правя, защото мразя да закупувам продукти на цена, за която мога да взема по добър продукт от същия вид. Просто се чувствам прецакан (типично по габровски). Разбира се гледам и качеството на самите слушалки, не ги искам да "заминат" за една седмица.

Ето ги и тези които съм набелязал :
1. Xiaomi Piston 2.1  -  Засега най-добър вариант.
2. Moxpad X3 - Изглеждат доста стабилни с голям говорител и добър кабел.А и имат и хубава кутийка влизаща в цената.Не съм чувал марката и дизайнът е копиран.
3. Panasonic RPHJE120 - Изключително високо оценени слушалки за цената си от уж доказана марка, но не изглеждат много солидни + тези по горе са няколко пъти по скъпи и по пътя на логиката - по добри ( но цената не е фактор за качество ).

Според вас кой чифт да си взема в този ценови диапазон?
Благодаря ви за отделеното внимание и евентуалните ви предложения!  :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последните, които си предложил са Panasonic, а не Philips. Гледай добре характеристиките!

И това го има, да! :Д

А за характеристиките - те много често са сходни в един ценови клас обаче са си различни в действителност.Или просто аз така си мисля..То ако са с едно и също качество всичките модели няма и да разбера малката разлика , не съм "аудиофил" както му казват в днешно време, стига да си взема читави слушалки, щото вече не мога да я карам с обикновени тапи от кутията на телефона ( говоря за самсунг , моя телефон дойде без слушалки.. :Д ) а текущите ми буквално кабела е оголен.. :Д

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моето мнение - до момента от типa тапи(не earbuds) най-добре за мен свирят samsung, които са взимани комплект с mp3 на Самсунг(навремето около 80 - 140 комплекта). Звука е кристален, басите са балансирани и приятни, средните и високите са доста изчистени. За сравнение - днес пробвах и едни тапи на прехваленото AKG за 80 лв - бяха доста по-зле, по-скоро цикане, няма баси, няма изчистен звук. Пробвал съм и други уж маркови, също и еарбъдс типа, за момента samsung-а са най-доброто което съм намирал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моето мнение - до момента от типa тапи(не earbuds) най-добре за мен свирят samsung, които са взимани комплект с mp3 на Самсунг(навремето около 80 - 140 комплекта). Звука е кристален, басите са балансирани и приятни, средните и високите са доста изчистени. За сравнение - днес пробвах и едни тапи на прехваленото AKG за 80 лв - бяха доста по-зле, по-скоро цикане, няма баси, няма изчистен звук. Пробвал съм и други уж маркови, също и еарбъдс типа, за момента samsung-а са най-доброто което съм намирал!

Когато споменах "Самсунг" в първия пост исках да кажа, че като цяло слушалките които идват в кутийте на нови смартофни/телефони са "ментета" които можете да си купите за 2 лева.Казах точно Самсунг, защото те винаги слагат в кутиите си, докато в моята кутия нямаше.

Слушалки самсунг има всякакви , от левче до 1000 сигурно ако не и повече.Не ми давате конкретен модел който мога също да разгледам, а целта на темата е точно това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато споменах "Самсунг" в първия пост исках да кажа, че като цяло слушалките които идват в кутийте на нови смартофни/телефони са "ментета" които можете да си купите за 2 лева.Казах точно Самсунг, защото те винаги слагат в кутиите си, докато в моята кутия нямаше.

Слушалки самсунг има всякакви , от левче до 1000 сигурно ако не и повече.Не ми давате конкретен модел който мога също да разгледам, а целта на темата е точно това.

пратих ти на лично

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване