Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мобилен интернет - безсрочен

Препоръчан отговор

Здравейте,

искам да попитам, има ли оператор, който да предлага безсрочен договор за мобилен интернет? Като цяло ми трябва мобилен интернет за 1-2 месеца и не искам да подписвам договори за 1 година и т.н. Изобщо има ли оператор, който да предлага подобно нещо за 1-2 месеца и да се откажа, когато пожелая? 
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре се разбери с някой да ти даде картата за 1-2 месеца,а ти ще му платиш таксата за тези месеци. 

Мобилните оператори нямат такава опция за безсоречен договор. Не знам обаче дали MaxTelecom не предлагат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре се разбери с някой да ти даде картата за 1-2 месеца,а ти ще му платиш таксата за тези месеци. 

Мобилните оператори нямат такава опция за безсоречен договор. Не знам обаче дали MaxTelecom не предлагат.

Vivacom има такава услуга, като прима е но със интернет :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг да знае нещо по въпроса? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг да знае нещо по въпроса? :)

Глобул / Теленор Клик. Има и за абонати с договор, и с предплатени карти.

Ако договора не ти е изтекъл - сумата е 3,50 (води се срочен), ако е изтекъл - 4,50 (безсрочен).

Ползват се 500 МБ през Опера мини и 50МБ през друг браузър.

Това е допълнителен безсрочен договор и може да се спре по всяко време.

Става дума тази прима със интернет да му я вземе някой познат от виваком

Ти пък видя ли какво каза - "Прима от Виваком"  :no-no:  :no-no:  :no-no:  :no-no:

Прима е на М-тел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глобул / Теленор Клик. Има и за абонати с договор, и с предплатени карти.

Ако договора не ти е изтекъл - сумата е 3,50 (води се срочен), ако е изтекъл - 4,50 (безсрочен).

Ползват се 500 МБ през Опера мини и 50МБ през друг браузър.

Това е допълнителен безсрочен договор и може да се спре по всяко време.

Ти пък видя ли какво каза - "Прима от Виваком" :no-no::no-no::no-no::no-no:

Прима е на М-тел.

Имам впредвит нещо като прима :)

Незнам как се казва "прима" при виваком

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам впредвит нещо като прима :)

Незнам как се казва "прима" при виваком

Разбрах те, за да не се чувстваш прекаран - и аз не знам, че и те не знаят. Повечето са Get нещо си, ама има и Call-Yo

Нямат едно име както Глобул/Теленор - B-connect или М-тел - Прима.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно пиша, но на BOB плановете са с безсрочен договор и отскоро предлагат мобилен нет. 500 MB за 4,90 лв./месец. Само с това   "Включените МВ са валидни в собствената мрежа" не знам какво имат предвид. Нета може да се пусне и на най-малкия план който е без месечна такса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно пиша, но на BOB плановете са с безсрочен договор и отскоро предлагат мобилен нет. 500 MB за 4,90 лв./месец. Само с това   "Включените МВ са валидни в собствената мрежа" не знам какво имат предвид. Нета може да се пусне и на най-малкия план който е без месечна такса.

А има ли значение на кой оператор съм?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това в какъв смисъл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И четирите мобилни оператора предлагат предплатени карти.

Мтел - казва се Data prima и като условия е най-добре и аз бих заложил на нея към момента. Обаче голямо търсене ще падне, често я няма по магазините.

Теленор - навремето скоростта беше зле и се махнах, сега не знам... последно условията като цени бяха много зле, покритието също. Go WEB се казваше това там навремето...

Виваком - с покритието са добре, особено за по-селски райони. Обаче по някаква причина точно на тая услуга й вдигнаха цената и сега са по-зле от мтел като цена. Нарича се easy traffic.

Макстелеком / Макс. Тия имат покритие само в големите градове, и то не навсякъде. Иначе като цена на мегабайт са най-добре. Предплатения пакет обаче е безбожно скъп като начална инвестиция (2 пъти повече от останалите). За 2 месеца, ако няма да правиш големи трафици, не си струва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 6 месеца по-късно...
Ти пък видя ли какво каза - "Прима от Виваком"  :no-no:  :no-no:  :no-no:  :no-no:

Днес думата "прима" се използва най-вече като синоним на "предплатен". Като първа карта за предоставяне на такъв вид услуга.

Аналогично на "ксерокс".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес думата "прима" се използва най-вече като синоним на "предплатен". Като първа карта за предоставяне на такъв вид услуга.

Аналогично на "ксерокс".

"ксерокс" Минолта

М-даа, както един познат казваше - едно хилти "Бош".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване