Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Кажете ми как е конфигурацията.За игри ще се ползва.

Избрани продукти: Име на продукта Бр. Ед. цена Общо ASROCK Z87 EXTREME3 /LGA1150 1 186.87 лв. 186.87 лв. I5-4670K /3.4G/6MB/BOX/LGA1150 1 464.17 лв. 464.17 лв. 2X4G DDR3 1600G ADATA XPG CL9 1 147.45 лв. 147.45 лв. 1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX 1 103.83 лв. 103.83 лв. SAPPHIRE DUAL-X R9 270 2GB GDDR5 BOOST OC BF4 1 341.00 лв. 341.00 лв. CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU 1 72.45 лв. 72.45 лв. CM SAF-B83-E1 80MM CASE FAN 2 7.10 лв. 14.19 лв. Corsair 500W Builder Series CX V2 1 122.11 лв. 122.11 лв. Междинна стойност: 1 452.07 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 19.83 лв. Обща стойност: 1 432.24 лв. с ДДС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Franko_BG
      Купих си от новите NVMe дискове и стария ми лаптоп потръгна. Наскоро обаче прочетох, че на ССД дисковете има лимит на запис и триене. Опитах да преместя системните папки temp bin на втория диск, но под Windows 10 не намерих тази опция. И дали изобщо NVMe и M.2 дисковете имат този проблем, както първите ССД-та? Ще бъда благодарен ако някой помогне със съвет. Благодаря!
    • от [email protected]
      Продава се дизайн за Гейминг блог (Може да се превърне и в спортен блог)(Jnews) за Wordpress с Demo Content (по желание).
      Съдържа:
      - Elementor & WP Bakery Page Builder
      - Gutenberg Support
      - Premium Features
      - Layout Creation
      - Front end post sumbission
      Изисква се от купувача:
      + Домейн и хостинг
      + WPress логин с pw и user
      Цена само за дизайн 90лв.
      Цена с контент 115лв.
      Цена за дизайн + Контент + SEO 200лв.
      DEMO: https://jnews.io/game/

• от Evgeni Lyubenov
      Лаптоп ASUS TUF Gaming - имат самопочистваща система, тя доколко е добра срещу прах и други обичайни замърсители от въздуха?
      Също ме интересува дали дребни боклуци преминават през клавиатурата, както е при обикновените лаптопи?
      Шумът на охлаждащата система често ли се чува или само при върхови натоварвания?
      Примерен модел
      Търся мнение от техник или потребител, а не проформа
    • от Марио Проданов
      Здравей, колеги! Днес съседа ми докара лаптоп Asus SonicMaster и моето задължение е да му го преинсталирам на Windows 7. Понеже лаптопа няма външно устройство за DVD, защото общо взето моите инсталационни дискове са на Windows -  реших да си улесня нещата като си записах USB бутваща флашка с помощта на Windows 7 USB/DVD Tool. Всичко е ок. 
      BIOS - първо бутваща у-во на USB и запазих промените и напред. До тук добре. След като зареди надписа "Windows is loading files", когато зареди напълно сивата лентичка ми излиза синия екран, който ще видите на снимката. И до там. Пробвах всичко:
      - изключих всякаква защита на BIOS.
      -проверих бутващата флашка и на моите машини - всичко е точно 
      -опитах да въвеждам най-различни команди от advanced options в command prompt. 
      Лаптопът не е отварян. В момента има инсталирана ОС на Windows 10.
      Понеже не преинсталирам за първи път компютър или лаптоп ще помоля хората, които ще реагират с неадекватни въпроси и коментари - ДО ТУК! Просто излезте от форума. Трябват ми сериозни хора по въпроса.
      Моля Ви за помощ!
      Ако съм забравил нещо да добавя - моля да ме извините!
      Благодаря Ви за вниманието! 

• от dakata00ss
      Здравейте! Имам следния проблем: значителен fps drop по време на игри. Настолния компютър, който имам, е сглобен от мен и всяка част е чисто нова. Видеокартата е достатъчно добра дори за игрите, които вървят на 200+ fps(по-тежки на 100+ fps), но пак има fps drop. Опитах ръчно да променя оборотите на вентилаторите на видеокартата(сложих ги и на 100% даже), но за момент вентилаторите спрат(fps drop) и пак почнат да въртят. Носих го 2 пъти на сервиз и никаква промяна, може би по-малко загрява, но пак има fps drop. Има само 1 допълнителен вентилатор за кутията, ще сложа още, но не мисля, че и 6 да са температурата ще падне много, а и ако е от видеокартата едва ли ще се оправи. Може да греша, ако имате опит и идеи ще съм благодарен. Пишете също и да дам допълнителна информация - за видеокарта, процесор и т.н., ако е необходимо. Също така, ако може да ми препоръчате добри сервизи в София, Благоевград и Кюстендил!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване