Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Принтер със секенер да ми преопръчате?

Stoyns

Препоръчан отговор

Здравейте! Желая да си закупя принтер със скенер. Искам да мога да принтирам и със смартфон(android & Apple) от разтояние. Цената не ме засяга. Давайте идеи, търся качество и минимална потдръжка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Желая да си закупя принтер със скенер. Искам да мога да принтирам и със смартфон(android & Apple) от разтояние. Цената не ме засяга. Давайте идеи, търся качество и минимална потдръжка!

Здравей.

Колегато ти е дал един огромен списък с принтери (говоря само за принтера - за скенера нещата са ясни). Първо си уточни какво ще печаташ - ч/б или цвят, обем, резолюция ...

После - технологията на печат - лазарен или мастилоструен ...

Защото колкото по-малко печаташ - толкова по-евтина машина ще искаш. Тогава консумативите ти стават скъпи. При скъпите машини е обратното - ама заслужава ли си да дадеш 10+ К само за да му се радваш ?

От марките - Brother гледам да ги избягвам, най-съм доволен от HP и Canon.

ps.

"Искам да съм негър,

в щата Алабама ... "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм показал съвместимите с ябълката - там е по-сериозният проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм показал съвместимите с ябълката - там е по-сериозният проблем

Аз бих си взел "принтер с готовност за работа в облак" - както казват от Гугъл

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го къпеш ли? :lol6:  :weather1:

:tease2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Среднощна закачка с думата "облак".

Зависи за какво ще го ползва Stoyns. Явно ще разтоварва снимков материал от мобилни устройства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Среднощна закачка с думата "облак".

Зависи за какво ще го ползва Stoyns. Явно ще разтоварва снимков материал от мобилни устройства.

Разбрах  :)

Имах предвид, че съвместимостта ще е гарантирана - на софтуерно, а не на хардуерно нива

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BTW, какво стана с твоя проблем с команди в конзолата?

"... is not recognized as an internal or external command"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A you talking to me ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се - това беше на чужда машина, с уиндоус. Вече не го ползвам. На моята - Кубунто - нямам такива проблеми.

Понякога проблемите идват, не от това че нещо не работи, а че работи по различен начин от очакваното. И когато компютъра е чужд - не става и да се разбъзикват настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Ами всъщност става на въпрос за мой приятел. Не търси нещо професионално и предполагам му трябва за документи. Аз лично до колкото съм чувал, лазерните са по-добри поради това, че консумативите са по-евтини :) Иначе какво да ви кажа, аз мисля за HP / Cannon. :) Чакам да се срещна с човека които ме помоли за услугата, и така :) Благодаря ви! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване