Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с влизането във Фейсбук

Препоръчан отговор

Здравейте 

имам следния проблем 

Искам да вляза във фейсбук 

но не ми позволяват 

Изписва ми следното съобщение 

"It looks like your computer is being affected by malware. We’ll help you fix the problem to keep your account secure and prevent malware from spreading to friends.

Malware is software that tries to steal personal information and causes problems when you use Facebook. Clicking or sharing links that contain spam can give your computer malware."

Знаете ли защо е така ?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска да си провериш компютъра за вируси провери го 

Не , не е това проблема 

Изтрих всичките дялове 

5-6 пъти преинсталирах 

Пак си показва това 

мене ми е въпрос голям , 

дали собствениците на акаунта ( тъй като не е мой ) 

не са задали някаква настройка във фейсбук настройките 

да НЕ може да се влиза от някакви строго определени устройства 

Примерно , да не става да се влиза от стар компютър 

защото компа е произведен 2002 година 

на 1,3 мегахерца ( к7 ) 

аз го клокнах на 1.6 ама ....... все тая ! 

Ъпдейтнах Мозилла ... Хром .... подкарах ги ... най-новите ...... ама пак няма ! Пак същото 

И рам сложих и махах и какво ли не ... е няма 

Нещо мрежовата карта да е ....... ама на същия рутер , от съседен комп ( моя личния , на 2 х 2,8 гхз ) - влиза !

Всичко е ОК 

На тоя - неще и неще 

с нов унидоус , с изтрити дялове , създадени наново ..... ?!?!? какви вируси с чистак нов Уин xp sp 3 ( last ) 

?!?!?!?

Не , не е това проблема 

Изтрих всичките дялове 

5-6 пъти преинсталирах 

Пак си показва това 

мене ми е въпрос голям , 

дали собствениците на акаунта ( тъй като не е мой ) 

не са задали някаква настройка във фейсбук настройките 

да НЕ може да се влиза от някакви строго определени устройства 

Примерно , да не става да се влиза от стар компютър 

защото компа е произведен 2002 година 

на 1,3 мегахерца ( к7 ) 

аз го клокнах на 1.6 ама ....... все тая ! 

Ъпдейтнах Мозилла ... Хром .... подкарах ги ... най-новите ...... ама пак няма ! Пак същото 

И рам сложих и махах и какво ли не ... е няма 

Нещо мрежовата карта да е ....... ама на същия рутер , от съседен комп ( моя личния , на 2 х 2,8 гхз ) - влиза !

Всичко е ОК 

На тоя - неще и неще 

с нов унидоус , с изтрити дялове , създадени наново ..... ?!?!? какви вируси с чистак нов Уин xp sp 3 ( last ) 

?!?!?!?

намерих това в Гугъл 

ама .............................................. не мога на 100% да ги разбера 

********************************************************************************************** 

http://khalil-shreateh.com/khalil.shtml/index.php/facebook/facebook-hacks-tutorials/198-bypass-malware-checkpoint-for-facebook.html?showall=1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успокой се малко може да е някакъв бъг или нещо подобно 

кви бъгове бе ? 

на 5 компа пробваме - влиза , само от този комп не иска 

6-ти път го преинсталирам вече с чисто нова боза е , никаква програмка не съм слагал с направо с И.Е. дори се опитах да вляза 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е дори след преинсталации тази машина да получава винаги едно и също IP, което да е блокирано от FB ?

не , компа е бил в човека , в тях се е случил проблема след като му го преинсталирах , след това го докара при мене и пак същото, обаааааааааааааче , имам компютър включен към рутера ( хъба ) вклкючвам и този , от моооооооя комп влиза , от неговия не иска , схващаш ли ?

само дето мое комп 2 х 2,9 , модерен мощен , а неговия е 2002 година , К7, на 1,3 мегахерца и 64 мб видео

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва отношението ти към останалите потребители, но ще се опитам да ти помогна. ЦЪК !

Махам абонамента към темата и няма да я чета повече. Успех !

7748981q.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване