Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нова компютърна конфигурация с бюджет до 750 лв.

Препоръчан отговор

Привет на всички ! 

Поради остаряването на сегашната ми конфигурация съм принуден да помисля за нова, бюджета с които разполагам е до максимум 750 лв. От старата конфигурация не мога да използвам нищо, смятам да я подаря на племенника ми, искам да използвам компютъра с цел игри, видео обработка, и за HD филми, също така по късно да мога да го "ъпдейтвам" . Искам да попитам има ли вариант, в който конфигурацията да бъде сглобена, тъй като изпитвам страх, да не прецакам нещата ?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще ъпдейтваш, ти предлагам конфигурация с вградено видео и по-късно добавяш още 4GB RAM и GTX 750-Ti / 960 :-)

I5-4460 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150

4GB DDR3 1600 GEIL /BULK

1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA

PSU FORTRON FSP400-60APN 85+

CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU

ASROCK B85M PRO3

Обща стойност - 747.00 лв. с ДДС Линк към количката http://nikem-bg.net/cart/51435p1r46473p1r46943p1r45555p1r49615p1r52226p1rf.html

В този магазин ще ти я зглобят безплатно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички ! 

Моля,пояснете дали ще си оставите монитора и какъв е той? 

Ако конфигурацията трябва да е с монитор,тогава нещата стават съвсем различни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко което ти предложи VipKokata Е добре но ти препоръчвам поне 8.гб рам памет

Като за първо време и 4GB RAM ще му стигнат аз моите 3 със игра не мога да ги запълня. В момента рамта е доста скъпа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще разбереш какво да купиш и ще е най доброто за годината...Утре са най-големите промоции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А в емаг намаленията кога стартират още 00:00 или сутрита?

Сигурно...Те не са само в емаг има и на други места.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От към периферия съм добре подготвен, имам монитор 19,5 инча на Philips, геймърска мишка Bloody v3, и клавиатура на Hama Exodus. Важна ми е конфигурацията. Но точно в момента не съм способен да си пазарувам и може би ще се поръчва всичко, когато ми преведат парите, някъде между 4 и 8 декември. Но не ми се вярва да скочат особено много за този интервал от време. Конфигурацията VipKokata ми допадна и както се очертава може и директно с картата да я взема. Отворен съм за още решения на моя проблем, и благодаря за проявеното съобразяване с сглобяването. :) И да попитам под GTX 750-Ti за тази карта ли говорим : http://nikem-bg.net/computer-components/EVGA-GTX-750-Ti-SC-02G-P4-3753-KR/picture.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От към периферия съм добре подготвен, имам монитор 19,5 инча на Philips, геймърска мишка Bloody v3, и клавиатура на Hama Exodus. Важна ми е конфигурацията. Но точно в момента не съм способен да си пазарувам и може би ще се поръчва всичко, когато ми преведат парите, някъде между 4 и 8 декември. Но не ми се вярва да скочат особено много за този интервал от време. Конфигурацията VipKokata ми допадна и както се очертава може и директно с картата да я взема. Отворен съм за още решения на моя проблем, и благодаря за проявеното съобразяване с сглобяването. :) И да попитам под GTX 750-Ti за тази карта ли говорим : http://nikem-bg.net/computer-components/EVGA-GTX-750-Ti-SC-02G-P4-3753-KR/picture.html

Принципно да,но тази е по-добра.

Общо взето няма да сбъркаш с тези карти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам също така да попитам дали захранването ще издържи като добавим и видео картата ? 400 watt-а дали ще издържат и как мога да сметна напрежението ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам също така да попитам дали захранването ще издържи като добавим и видео картата ? 400 watt-а дали ще издържат и как мога да сметна напрежението ? 

400 реални вата са предостатъчно за 75 ватовата 750ti

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като за първо време и 4GB RAM ще му стигнат аз моите 3 със игра не мога да ги запълня. В момента рамта е доста скъпа.

Е, както той си реши все пак всичко опира до ПАРИТЕ !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване