Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на слушалки. Бюджет до 100 лв.

サムライオートバイ

Препоръчан отговор

Още преди, след като взех лаптопа, а после зарядното за камиона и джойстика исках да си купя готини слушалки, но нещо ги забравих. Сега поразгледах сайта и видях че все още има намалени такива. Можете ли да помогнете с избора. Ще се ползват 90% от времето на лаптопа от конфигурацията, така  че повече от 100 лв просто няма смисъл да се дава за тях(+-10 лв не са проблем). С инсталирани драйвъри и долби диджитал програмката, вади доста приличен звук лаптопа. База за сравнение имам с лаптопите на брат ми, жена му и доста от колегите ми. Единия модел който си харесах е този Скулкенди , другите са АКГ .

Ако помогнете да избера в рамките на час и половина ще бъда благодарен, защото после трябва да отивам на работа...  Линк към снимка на долбито

За съжаление след около 30-40 минути трябва да отивам на работа. Силно се надявам някой който е ползвал подобни слушалки или е по-осведомен по темата да даде мнение.

Поръчах първите. Благодаря за помощта...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още преди, след като взех лаптопа, а после зарядното за камиона и джойстика исках да си купя готини слушалки, но нещо ги забравих. Сега поразгледах сайта и видях че все още има намалени такива. Можете ли да помогнете с избора. Ще се ползват 90% от времето на лаптопа от конфигурацията, така  че повече от 100 лв просто няма смисъл да се дава за тях(+-10 лв не са проблем). С инсталирани драйвъри и долби диджитал програмката, вади доста приличен звук лаптопа. База за сравнение имам с лаптопите на брат ми, жена му и доста от колегите ми. Единия модел който си харесах е този Скулкенди , другите са АКГ .

Ако помогнете да избера в рамките на час и половина ще бъда благодарен, защото после трябва да отивам на работа...  Линк към снимка на долбито

За съжаление след около 30-40 минути трябва да отивам на работа. Силно се надявам някой който е ползвал подобни слушалки или е по-осведомен по темата да даде мнение.

Поръчах първите. Благодаря за помощта...

Добре си направил,аз мисля,че са удобни,защото са квадратни и ще покрият цялото ухо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре си направил,аз мисля,че са удобни,защото са квадратни и ще покрият цялото ухо.

Честно казано на мен ми хареса черепа, дано и добър звук и бас да вадят. Има някаква батерия в тях за която прочетох впоследствие, нямам никаква идея за какво е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На това Dolby са му добри средните и високите, басите са много слаби. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж мненията на хората в интернет за Skullcandy и AKG, че грешния продукт ти харесва :)

Ще се пробват като ги взема, ако нещо не отговаря на очакванията ще е първото нещо досега, което им връщам. Нямах много време да гледам, видях готини отзиви и за едните и за другите, нямаше как да ги сравнявам на живо и двата модела. Малко подир дъжд качулка са тия коментари, че съм взел грешните...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване