Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нужда от художник с Добри Phothoshop Умения

Препоръчан отговор

Здравейте, нуждая се от художник за съвместна работа, задължително да знае Photoshop и по точно extended-а за 3D skins making, трябва ми човек със свободно време, Работата не е трудна, за заплащане не мога да обещавам нищо става въпрос за STEAM Workshop или по точно казано правене на скинове, моделиране и т.н ще ви обясня по-точно на хората който се интересуват, с две думи VALVE имат отворен Workshop за доста игри, целта е да се направят красиви скинове за оръжията примерно в CS:GO и да бъдат одобрени от Valve при одобрение, мисля, че 50% от печалбата на скина е за нас ( примерно ако сме 2 или 3ма си делим по 20-25% ) или по точно казано, ако някой си купи ( а повярвайте ми много хора купуват ) наш скин който е 5 евро valve прибират 50% от печалбата останалите 2.50 ерво са за нас ако сме 2-ма човек се дели по 1.25€ от 1 човек при положение, че скина е 2.50 евро примерно (има скинове по 20-30-40-100€) т.е при ЕВЕНТУАЛНО одобряване на наш скин спокойно за месец може да се направят 500-1000$ (до колкото съм чел и повече). Готов съм да деля с всеки от вас който ми помогне с изработката на нови скинове, условието на VALVE е просто всичко да е авторско рисунка, текстура и т.н а модела (.obj+ normal tga) са предсотавени от тях просто трябва да се едитнат с photoshop и да се направят различни скинове. Мисля, че горе долу обясних за какво става въпрос, ако имате въпроси може да питате ако се интересуват още нещо пишете лично съобщение за контакт с мен. Условието ми е просто да можете да рисувате хубаво, и да имате свободно време, имам 2-ма художника но са доста заети, а на мен ми трябва човек с повечко свободно време за да може да направим хубави скинове и т.н. Ето за връзка с мен освен ЛС http://steamcommunity.com/id/minecraftBG/ профила ми във Steam (Както виждате имам 3 скина правени от мен, но просто нямам достатъчно опит и умения за да нарисувам рисунка, и авторски текстури), но ако ме добавяте преди това моля драснете лично съобщение за да ви добавя, защото не добавям "random request".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване