Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся грамофон

sisone22

Препоръчан отговор

Здравейте,

До сега винаги съм досаждал с някакви питания и все някой ми е давал добри съвети (за което благодаря!). Решил съм да си купувал нов грамофон, че старият леко сдава багажа. Идеята е, че имам бюджет 150-200 лева. Искам да си купя нещо, чиито части след това да бъдат лесно откриваеми (става дума за игличка най-вече)... Гледам от няколко дни оферти на хора, които си продават стари грамофони. Чувал съм добри отзиви за "Акаи" като марка (мисля че така бе марката, немска), но съм се спрял и на един нов: 

http://www.pazaruvaj.com/gramofoni-c4106/akai/tta01usb-p46492798/#opisanie

Ще съм благодарен на всякакви ценни съвети!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсите грамофон като класичеси уред за слушане на винил, точно този не е вашето устройство. Той е предвиден да работи като USB такова.

http://www.allcdmania.com/tehnika.htm

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AKAI 

Чувал съм добри отзиви за "Акаи" като марка (мисля че така бе марката, немска), но съм се спрял и на един нов: 

Никога не е била немска марка, до 1999 е японска, след това китайска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стария с какъв амп го слушаш. Има ли вградена риа грамофона или ползваш тази на ампа?

Харесай си конкретен модел и ще коментираме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dual беше марката за която толкова слушах и четох добри отзиви. Моделите, на които съм се спрял са:

Dual CS-511mkII

Toshiba SR-F225

Technics SL-L20

Grunding PS 2500

Тези се връзват с бюджета ми и мога да ги намеря в България без да трябва да ги поръчвам от другаде. Благодаря ви предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване