Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Сходство на ссд към дъно

Препоръчан отговор

Здравейте харда на компа ми се прецака и мисля да сложим ссд.Та се чедя да ли ще стане И въобще подържали ссд.

Линк на ссд-то---- http://pcplus.bg/ADATA-SSD-SP600-64G-SATA-6GB

Модел на дъното---Biostar GF7025-M2 

Благодаря на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте харда на компа ми се прецака и мисля да сложим ссд.Та се чедя да ли ще стане И въобще подържали ссд.

Линк на ссд-то---- http://pcplus.bg/ADATA-SSD-SP600-64G-SATA-6GB

Модел на дъното---Biostar GF7025-M2 

Благодаря на всички.

SSD няма никакво сходство с дъно. Преди да ползвате такива думи е добре да се консултирате с речника на българския език!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С дъно няма, но с чипсета...Та, ако случиш чипсет, който не се "разбира" добре с контролера на SSD-то, буквално ще ти побелее главата от забивки и сини екрани. Примери в нета за това - колкото щеш. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SSD няма никакво сходство с дъно. Преди да ползвате такива думи е добре да се консултирате с речника на българския език!

Нещо не те разбирам Ама хич.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не те разбирам Ама хич.

Използвате грешна дума! Думата, която вероятно търсите е съвместимост, а не сходство

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване