Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за кутия която ще се ползва за SLI

Препоръчан отговор

Ще си сменям дъното, захранването и ще добавям 2ра видео карта.

Дъното ще е : цък (ако успея да го намеря в БГ)

Видеото ще е : цък (имам още една такава и съм много доволен но за 4К няма да издържи)

Питането ми е за кутия която ще е достатъчно просторна за SLI и да няма вид като от научно-фантастичен филм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/computer-components/CM-COSMOS-SE-BLACK

Погледни тази,тя е огромна.

Вземи 2 980-ки вместо 780ti.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението.

Вече имам 780ка и не ми се занимава да я продавам за това ще взимам още една, пък и те са почти еднакви като производителност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението.

Вече имам 780ка и не ми се занимава да я продавам за това ще взимам още една, пък и те са почти еднакви като производителност.

Кутията е с метални крачета и захранването ще се охлажда добре,защото е 3-4 санта над земята.Иначе не бях прочел,че имаш такава карта.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А за тази мнение ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето една по-изчистена и прилична кутия:

FD DEFINE XL R2 TITANIUM

и в черен вариант:

FD DEFINE XL R2 BLACK

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

След много мислене и чудене, взех NZXT H440.

Страхотна кутия бих я препоръчал на всеки въпреки малко по-високата цена.

Добре си направил,като цяло е много добра кутия,не знам дали е по-добра от Fractal Design-овете,но е хубава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване