Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мнения относно BoomBob от Bob?

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да си взема предплатена карта за разговори, която да включва що-годе приемливи минути към ВСИЧКИ мрежи, както и мобилни данни, но като гледам сме едно 10 години назад спрямо Англия... Там на предплатени може да се стигне до 1000 минути към всички, 7 GB нет, а тук смях в залата... на договор не може да ти предложат нещо свястно, като изключим офертите на виваком за 29.99 и на Мтел за 34.99, но мен не ме бъркат толкова 20-30 лв, колкото факта, че не искам да съм вързан за определен период от време, та в тази връзка, БОБ, колкото и смешно да им е името..., предлагат уникална за БГ пазара оферта, само че типично по български, трябва първо да им закупиш стартовия пакет от 14.90, след което да дадеш още толкова, за да ползваш офертата им 500/500.

И понеже аз вяра на Мтел нямам, а  мрежата БОБ, може да се счита за дъщерна фирма, то ме притеснява, че при тези изгодни условия, ще те пързалят с некоректно таксуване и надписване на сметки, зашото аз под без договор, разбирам симкарта с ваучер, а се оказва, че трябва да подпишеш договор за една година и сметката си я плащаш на каса, следователно няма гаранция, че не надуват сметките.

Моля за мнения.

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо инфото ви е неточно. Договорите им са безсрочни от самото начало. Преди няколко дена преподписах за смяна на план от супербоб на новия план и договора пак е безсрочен с месец предизвестие за прекратяване.

Клиент съм им от 2 години и нямам никакви оплаквания. Имам два номера към тях, пренесен и нов от тях.Пренесения номер беше на супербоб, другия номер е без такса и е на 10 ст мин. Всъщност единствения проблем  дето съм имал е, че номера ми даден от тях започва с 098... и хората понякога не отговарят :) .

Плащането на сметките го правя през easypay понеже нямат офис в моя град. Другото е че допълнителните им услуги като изключването на гласовата поща например са платени, но всичко това е описано на сайта им. Когато ме занулят получавам смс и имам около две седмици за плащането. Не пращат писма, правиш си регистрация на сайта им и там имаш детайлни справки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо инфото ви е неточно. Договорите им са безсрочни от самото начало. Преди няколко дена преподписах за смяна на план от супербоб на новия план и договора пак е безсрочен с месец предизвестие за прекратяване.

Клиент съм им от 2 години и нямам никакви оплаквания. Имам два номера към тях, пренесен и нов от тях.Пренесения номер беше на супербоб, другия номер е без такса и е на 10 ст мин. Всъщност единствения проблем  дето съм имал е, че номера ми даден от тях започва с 098... и хората понякога не отговарят :) .

Плащането на сметките го правя през easypay понеже нямат офис в моя град. Другото е че допълнителните им услуги като изключването на гласовата поща например са платени, но всичко това е описано на сайта им. Когато ме занулят получавам смс и имам около две седмици за плащането. Не пращат писма, правиш си регистрация на сайта им и там имаш детайлни справки.

Благодаря за отговора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересувам се, някой знае ли точните настройки за интернета за пакета boombob? И дали той е 3G...?

Катинар...., явно никой не ги използва тези!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересувам се, някой знае ли точните настройки за интернета за пакета boombob? И дали той е 3G...?

Катинар...., явно никой не ги използва тези!

Колега, не очаквай, че в момента в който се появиш тук с въпрос, веднага 5 човека ще са на линия и ще отговорят.

Дай малко време и като се появи някой, знаещ отговора на въпроса, ще отговори.

Но няма как да стане на секундата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не очаквам нищо, затова и писах - лок! Един човек имаше който е писал, аз следя и потребителите, които четат, не само дали има писали, тоест нулев интерес да пишат в темата...!

Колега, не очаквай, че в момента в който се появиш тук с въпрос, веднага 5 човека ще са на линия и ще отговорят.

Дай малко време и като се появи някой, знаещ отговора на въпроса, ще отговори.

Но няма как да стане на секундата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване