Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Филм/сериал като "Бригада"

flow

Препоръчан отговор

Здравейте! Мисля, че почти няма човек, който да не е гледал култовият руски сериал "Бригада" Една история за едно истинско приятелство, организирана престъпност, мафия, и малко драма, прави сериала истински киношедьовър. Та да си дойдем на думата търся подобен сериал/филм от доста време се ровя из нета, но не намирам нищо подобно, ще приканя всеки, който знае подобен филм/сериал да сподели с мен, а също така ако някой знае причината да не се продължи един от най-великите сериали също е свободен да сподели с мен. Приканвам всеки, който не е гледал сериала да го изгледа просто е УНИКАЛЕН. Поздрави. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си гледал българския сериал "Под прикритие" мисля, че ще ти допадне. Иначе готин руски филм "Спирала" - съвременната действителност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти предложа 7- те сезона на  "Кодекс чести" но са на руски . Също така гледай  БАВАРЕЦ ( БУМЕР) 1 и 2 и БРАТ 1 и 2

Криминални и военни  филми и сериали руснаците имат над 100  та няма да ти е трудно да намериш. За целта обаче трябва да  се насочиш към рускоезични сайтове за филми защото ние нямаме 1 читав сайт  със подобна тематика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брат и Бумер, както ти е казал АлкатразБГ, това са много силни филми. Само ще направя уточнение, че втората част на Бумер е малко повече драма, отколкото екшън, но си заслужава и тя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за двете последователни мнения, изгледах двете части на "Брат" също, искам да кажа, че съм много доволен просто великолепни филми, аз лично съм възхитен, далеч са от американските "бози", на който се радваме от край време, братушките си го могат. ;) Открих един сериал "Брат за брата", но няма субтитри, но е като бригада има 3 сезона с по 20+ серии, търся и още филми и сериали, ако се чудите препоръчвам ви горе посочените предложения от съфорумниците. Аз ще ви бъда много благодарен ако споделите някое друго филмче с подобна тематика. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ви бъда много благодарен ако споделите някое друго филмче с подобна тематика. :)

Бих ти препоръчал "Ментовские войны". 8 сезона са излезли до сега, има да гледаш.... :D  Филма е прекрасен и няма да съжаляваш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване