Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Помогнете ми да си купя прахосмукачка от eBay

Препоръчан отговор

Много съм бос в тая тема и се нуждая от съвет. Ще се ползва за чистене на къща и кола. Да има и от къде да и купувам консумативи (филтри предполагам, пак в eBay) ако е без консумативи поддръжката й още по добре..

Повече от 400 долара не смятам да давам. Ако е нещо вече извънземно още 100тина мога да прежаля.

Искам само хора с опит да ми пишат а не такива де са чули или сметнали че някой модел е хубав.

Тоест, имате някой модел прахосмукачка, доволни сте много, има го модела в eBay и ми го препоръчвате.

Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що пък точно от тоя сайт? Толкова ли нямате магазини за техника там? Отиваш,гледаш.

После влизаш в нета и четеш какви са отзивите за конкретен модел.

Хеле,особено пък в сайта на бгмамите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що пък точно от тоя сайт? Толкова ли нямате магазини за техника там?

Магазини за китайска техника да искаш тук и всякакви измислени марки и модели от миналия век на цени по високи от топ модели в eBay.

От eBay ще е. Това изобщо няма да се коментира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този въпрос наистина е добре да го зададеш на BG мамите. Та наистина има експертки в областа и на техниата и на онлайн пазаруването!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Защо ти е да си купуваш прахосмукачка от там. Ако искаш нещо качествено и имаш 400 долара за даване и в България има избор. Аз преди 3-4 месеца си взех миеле и съм мн. доволен.

Взех си я с 10 години гаранция от тук   http://libragroup.org/Miele/miele_shop/index.php?id_category=20&controller=category&live_configurator_token=90d022ceeb7705358d79b0783868337b&id_shop=1&id_employee=2&theme=theme5&theme_font=&live_configurator_token=e19e8360bf824b4e85586f42a6ef531b&id_shop=1&id_employee=3&theme=theme5&theme_font= 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване