Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Алтернатива на google adsense ?

Препоръчан отговор

Здравейте пичове !

Търся някаква алтернатива на гугъл адсенс (имам няколко сайта на които искам да сложа реклами) защото не мога да се регистрирам..

Преди имах регистрация в един сайт който беше много хубав подобен на адсенс, но не помня как се казваше. Помня само, че логото имаше нещо розово и имаше статуята на свободата на в началото..

Ако някой може да ми предложи добра алтернатива на адсенс ще съм много благодарен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте пичове !

Търся някаква алтернатива на гугъл адсенс (имам няколко сайта на които искам да сложа реклами) защото не мога да се регистрирам..

Преди имах регистрация в един сайт който беше много хубав подобен на адсенс, но не помня как се казваше. Помня само, че логото имаше нещо розово и имаше статуята на свободата на в началото..

Ако някой може да ми предложи добра алтернатива на адсенс ще съм много благодарен :)

Смятам че това ще ти свърши добра работа.

http://www.bidvertiser.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове !

Алтернатива на системата на Adsense - няма! Или с други думи - уникалността на тази програма е, че тя знае всичко за потребителите, посещаващи твоя сайт(знае техните интереси, пол, години, местоположение - инфото е взето от търсачката на Гугъл ;) и от другите продукти на компанията) и така пуска различни реклами за всеки потребител, които са в техните интереси и в това е уникалността и успеха на тази най-добра програма!

Иначе има купища програми, които просто показват някакви реклами, но доходността им е меко казано ниска, ако се сравнява с тези от Adsense...

Ако сайта ти е с БГ потребители - EasyAds и Etarget...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не и AdWise?

За нищо не стават... 

На първо място за сега е EasyAds, но там имат много изисквания, за да те одобрят!

Но в момента Etarget прави доста, за да надмине EasyAds - времето ще покаже!

Иначе не мога да разбера, защо авторът не може да си направи рег-я в Adsense...

Ако има затруднения в одобрението, да ми пише на ЛС...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук не говоря за това, коя фирма е по-голяма... факт е зад нея, вече стоят собствениците на Нова ТВ(както и на vesti.bg, vbox7, abv и т.н), НО

... когато се избира подобно нещо, не се гледа коя фирма притежава съответната рекл. агенция, а доходността, която носи например на 1000 импресии!

Ами положението при тях е трагично, а и много малко рекламодатели имат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, в края на краищата е важно кой колко ти плаща. Май най-добре е да се експериментира, като се завъртат кодове на различни партньори, стига да не е прекалено трудно за реализация.

Успех на колегата и да каже после какво е станало и кой му плаща най-добре :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре винаги ще плаща Google... дори може разликата с други подобни, да е 20-30, че и 50 пъти по-добре!

Някои хора, които намерили неразработена ниша, изкарват по 10-20 евро на 1000 импресии! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва, освен ако алгоритъмът на Google нещо не се бърка.

За да се постигне този резултат ти трябва 2-4% CTR по 1 EUR средна цена на клик в AdWords (ако приемем, че Google изплащат 50%, което по-скоро не е вярно).

Тази комбинация в дисплейната мрежа не ми се вижда вероятна.

Иначе, вероятно Google плаща най-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Смятам че това ще ти свърши добра работа.

http://www.bidvertiser.com/

Тези не са никаква алтернатива на Гугъл.

Тези не плащат и 1 поцент от парите който можеш да изкараш от гугъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 5 месеца по-късно...

Виждам, че хората като цяло не са много позитивно настроени към Adwise, което на мен ми е леко странно. Разбира се, ясно е, че не е толкова ефективна, колкото Adsense, но си е доста добра алтернатива, особено за българския пазар. Понякога дори ми излиза и по-евтинко с нея :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване