Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с изключване на настолен компютър с Xp

Gelata

Препоръчан отговор

Здравейте на всички !!! От известно време на домашният ми компютър с xp имам следния проблем,единствения начин по който го изключвам е чрез бутона on/off Когато опитам да го изключа от операционата система не изключва,а на монитора излиза надпис is it now safe to rurn off your computer или нещо подобно,съжелявам в момента не съм у дома и цитирам по памет но е горе долу това.Компютъра остава да свети,и единствения начин да го изключа е от бутона на кутията.Някакви идей къде е проблема и какво може да се направи ? Благодаря Ви предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://support2.microsoft.com/kb/810903

Start->Run-> напиши cmd и натисни Enter. Копирай долния текст, щракни в черния прозорец с десен бутон и избери Paste. Натисни клавиш Enter.

reg add "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon" /f /v "PowerdownAfterShutdown" /t REG_SZ /d "1"

Рестартирай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

127.... да беше погледнал първо историята на писанията?! :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

127.... да беше погледнал първо историята на писанията?! :ph34r:

Трябва да направи това което пише и в съпорта. Това с регистъра най-явно не става защото не е стартирал cmd като админ. Дай search на cmd и с десен клик Start as administrator. Ако и това не стане може да добавиш регистъра ръчно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорим си за Windows XP все пак. 99,99% съм сигурен, че Gelata  работи в админски профил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване