Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

търся човек запознат с++

batezerg

Препоръчан отговор

здравейте на всички става дума за една игра  искам да инжектирам в нейната защита определена програма  която да не може да  бъде уловена  както разбира да бъде с постоянен update разбира се ще се договорим за сума надявам се тука да има хора които могат да ми помогнат в това лесно нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте на всички става дума за една игра  искам да инжектирам в нейната защита определена програма  която да не може да  бъде уловена  както разбира да бъде с постоянен update разбира се ще се договорим за сума надявам се тука да има хора които могат да ми помогнат в това лесно нещо

Това, което желаете прилича прекалено много на малуер, така че ако не уточните за какво точно иде реч темата ви ще замине в коша!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, което желаете прилича прекалено много на малуер, така че ако не уточните за какво точно иде реч темата ви ще замине в коша!

радвам се че отг доста бързо  обаче аз просто търся човек които разбира аз не разбирам аз искам да си платя за това което искам 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

радвам се че отг доста бързо  обаче аз просто търся човек които разбира аз не разбирам аз искам да си платя за това което искам 

Обяснете точно каква е целта ви. Иначе ви обясних какво ще се получи накрая

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

какво значи това  малуер? това което искам е да мога да пусна програма която да не може да бъде прихваната от анти програмата 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

какво значи това  малуер? това което искам е да мога да пусна програма която да не може да бъде прихваната от анти програмата 

Точно за това говорих. Отговора е не и темата ви заминава в коша!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване