Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте на всички става дума за една игра  искам да инжектирам в нейната защита определена програма  която да не може да  бъде уловена  както разбира да бъде с постоянен update разбира се ще се договорим за сума надявам се тука да има хора които могат да ми помогнат в това лесно нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте на всички става дума за една игра  искам да инжектирам в нейната защита определена програма  която да не може да  бъде уловена  както разбира да бъде с постоянен update разбира се ще се договорим за сума надявам се тука да има хора които могат да ми помогнат в това лесно нещо

Това, което желаете прилича прекалено много на малуер, така че ако не уточните за какво точно иде реч темата ви ще замине в коша!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което желаете прилича прекалено много на малуер, така че ако не уточните за какво точно иде реч темата ви ще замине в коша!

радвам се че отг доста бързо  обаче аз просто търся човек които разбира аз не разбирам аз искам да си платя за това което искам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

радвам се че отг доста бързо  обаче аз просто търся човек които разбира аз не разбирам аз искам да си платя за това което искам 

Обяснете точно каква е целта ви. Иначе ви обясних какво ще се получи накрая

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво значи това  малуер? това което искам е да мога да пусна програма която да не може да бъде прихваната от анти програмата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво значи това  малуер? това което искам е да мога да пусна програма която да не може да бъде прихваната от анти програмата 

Точно за това говорих. Отговора е не и темата ви заминава в коша!!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.