Премини към съдържанието
Danail Kovchazov

windows 8 след преинсталация с 8.1

Препоръчан отговор

Здравейте,
Имам проблем с новият windows 8,1.

Свалих всички снимки и песни от лаптопа преди да го обновя с 8,1 направих Преинсталацията 
и сега като реших да вкарам всичко на новият windows, вкарах ги но не мога да ги погледна изписва ми:
Програмата за разглеждане на снимки на windows не може да отвори тази снимка защото не подържа този формат ( .jpg)  или нямате последни актоализации на програмата за разглеждане на снимки/
пробвах да отворя някоя песен която също сам качил от картата си памет като размер я има отварям я с  winamp  но не се възпроизвежда времетраене 00,00 и така с всички фаилове.
Ако можете да ме посъветвате нещо ще сам ви много благодарен!

post-355402-0-90858000-1418925750_thumb.

post-355402-0-41717000-1418925755_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам проблем с новият windows 8,1.

Свалих всички снимки и песни от лаптопа преди да го обновя с 8,1 направих Преинсталацията 

и сега като реших да вкарам всичко на новият windows, вкарах ги но не мога да ги погледна изписва ми:

Програмата за разглеждане на снимки на windows не може да отвори тази снимка защото не подържа този формат ( .jpg)  или нямате последни актоализации на програмата за разглеждане на снимки/

пробвах да отворя някоя песен която също сам качил от картата си памет като размер я има отварям я с  winamp  но не се възпроизвежда времетраене 00,00 и така с всички фаилове.

Ако можете да ме посъветвате нещо ще сам ви много благодарен!

Инсталирани ли са драйверите за видео и звук?

Другото което липсват ти кодеци.

Пробвай да инсталираш k-lite codec pack.

Също така инсталирай всички актуализаций

Редактирано от Пуканчо0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има инсталирани видео и аудио драивъри както и последната версия на k-lite codek pack,

свалям мп3 от сайт отваря снимка от сайт също отваря фаиловете от флашката неще?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има инсталирани видео и аудио драивъри както и последната версия на k-lite codek pack,

свалям мп3 от сайт отваря снимка от сайт също отваря фаиловете от флашката неще?

Тогава е възможно файловете да не са прехвърлени коректно на флашката или просто флашката е заминала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава е възможно файловете да не са прехвърлени коректно на флашката или просто флашката е заминала.

съгласен съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Metinr
      Здравейте, помолиха ме да преинсталирам един лаптоп Lenovo G50-70 и в единият му диск Д . Запазих важните снимки, които ме помоли да не ги трия. Когато отворих дяловете да инсталирам windows имаше много дялове аз ги изтрих и оставих само този с снимките и този където беше windows но ми дава следните грешки

и
       .

Гледах клипове и видях как го оправят но до колкото разбирам май ще се изтрие и този диск Д . Той този, който е 39.5gb DISK 0 Partition 1: Lenovo.

Ето какво излиза много ви моля ако има вариянт как да го запазя, защото няма как да продължа преинсталирането.
      Трябва някак да извъртя нещата за да запазя този дял и да сложа windows на друг.
      Благодаря
    • от mi6a_miki
      Здравейте,
      Ако може някои да ми помогне забравена е паролата за акаунта  на лаптоп Toshiba Satellite c855d-16h, работи с  windows 8.
      Не ми се ще да преинсталирам windowsa защото е  легален и така закупен.
      Ако някой знае някоя програма да се нулира паролата много ще ми помогне. 
      Благодаря предварително!
    • от astala73
      Здравейте .Имам особен проблем .На един лаптоп Dell Inspiron N5110 не мога да инсталирам или заредя windows .Почнах от Windows 7 ,после Windows 10, Windows 8.1 ,Windows XP.Всички стигат до логото си и повече нищо .Просто логото стой на екрана .На 10 се връткат ония топчета и толкова.Харда е здрав ,паметта е добре .Биоса е на дефалт настройки .Извадих диска и го инсталирах на друг комп .Никакви проблеми .Поставих го обратно на дела ,и стига до логото при зареждане и така си стой .А и също не може да зареди windows от Hiren CD .Пак спира на логото .Пробвах с една флашка на която има 2к10 .От нея също като се стигне да зарежда уиндоус пак блокира на логото .Без значение какъв .
      Ако някой някога се е сблъсквал с такъв проблем ,моля да помогне .
    • от Georgi Monov
      Здравейте.Диска и процесора се товарят от нищо.Нямам нищо пуснато и все към 100% се товарят и бавят компютъра.Уиндоуса е инсталиран преди няколко дена уин 8.1  Ето снимка на такс мениджъра.Тея новите уиндоуси са ебаси бозите за нищо не стават,а тоя 10 как бави нямам думи сложих го и го махнах по-спрял никога не ми е бил лаптопа,а не е от най-слабите 4 ядрен процесор и 8гб рам.Хард диска ми е чисто нов стария даде фира тоя го сложих преди няколко дена.

• от Alexandar Targov
      Здравейте,
      Един познат притежава Dell Inspirion и има вградено приложение, чрез което може да се пропуска ток през батерията или да не минава тока през нея. Аз съм със Asus X550JK с Windows 8. Имам някакви планове за захранването но там не открих това, което ми трябва. Можете ли да помогнете?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.