Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Кой Windows би е по добър в игрите Windows 7 или Windows 8.1 ?
Интересува ме точно за League of Legends ако някой има личен опит.

Лаптопа ми е - Процесор Интел И5 -2.5/3.1 4Гб рам и Видео Нвидиа Гефорце 630м.

Редактирано от Георгиев Стоян (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой Windows би е по добър в игрите Windows 7 или Windows 8.1 ?

Интересува ме точно за League of Legends ако някой има личен опит.

Този, който си купите!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този, който си купите!!!

Некомпетентен отговор. По подразбиране е закупуването на дадено копие на ''Windows'' за ползуването му по предназначение. Отговорът би трябвало да изглежда така: при закупуването на ''Windows 7''(и съответния релийз) получавате следното... При закупуване на ''Windows 8; 8.1'' и съответния релийз получавате следното... Съобразно направеното от мен сравнение м/у двете версии на операционна система на база личен опит от тяхната употреба при следните ситуации(или като цяло) аз препоръчвам... Откога и модераторите започнахте да спамите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предвид офисната графична карта, разликата от 1-2-3 FPS от 11 в дадена игра под уиндоус 7, до примерно 14 при уиндоус 8(ако се приеме, че играта има някакви оптимизации, които не работят под уиндоус 7) не би направил броят кадри комфортен за игра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Некомпетентен отговор. По подразбиране е закупуването на дадено копие на ''Windows'' за ползуването му по предназначение. Отговорът би трябвало да изглежда така: при закупуването на ''Windows 7''(и съответния релийз) получавате следното... При закупуване на ''Windows 8; 8.1'' и съответния релийз получавате следното... Съобразно направеното от мен сравнение м/у двете версии на операционна система на база личен опит от тяхната употреба при следните ситуации(или като цяло) аз препоръчвам... Откога и модераторите започнахте да спамите?

Предвид това че питащия няма да си купи нито една от версиите то вашия отговор е спам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предвид това че питащия няма да си купи нито една от версиите то вашия отговор е спам!

Няма как да знаете това и последния Ви отговор е слабо казано нелеп опит за измъкване от сконфузната ситуация. Ако бях на ваше място щях да си призная грешката и да продължа напред, но Вие явно не сте такъв тип характер и показвате истинската си същност наяве, което е добре дошло за хората, които се чудеха досега що за човек стои зад прозвището ''Капитан Немо''. По турскому ''Язък''. Такъв умен индивид, а такъв човек...

Толкоз от мен. Спи ми се и Ви пожелавам Лека нощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да приемем все пак, че става въпрос за лека игра, която под наличната ОС, предполага се че е Уиндоус 7, дава FPS, които са на границата на комфорта. Нека автора опита да направи следните неща:

Отива на старт бутона и в полето за търсене пише msconfig натиска enter на клавиатурата. В появилата се конзола отива на таба statup от там маха чайките на всички стартиращи се с ОС програми, които макар и да не са отворени са стартирани и хабят ресурси във фонов режим. Натиска бутоните "приложи"->ок, рестартира за да влязат впромените в сила.

Ако е запуснат Аеро интерфейса на Уиндоус 7...Десен бутон на лентата за задачи(Taskbar) избира се "свойства". Най-отдолу в първият таб на показаният прозорец, има ред за указване използуването на Аеро визуализацията. Маха се поставената чайка пред реда. Следва "приложи -> ок. В случая няма нужда от рестартиране. 

Тези действия ще освободят известен процент ресурси от процесор, системна памет и видеокарта.

Пробва как ще върви играта след тези действия. Разбира се, ако има отворен браузер, запуснат торент клиент, който сийдва и прочие програми, преди да пусне играта ги изключва.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да знаете това и последния Ви отговор е слабо казано нелеп опит за измъкване от сконфузната ситуация. Ако бях на ваше място щях да си призная грешката и да продължа напред, но Вие явно не сте такъв тип характер и показвате истинската си същност наяве, което е добре дошло за хората, които се чудеха досега що за човек стои зад прозвището ''Капитан Немо''. По турскому ''Язък''. Такъв умен индивид, а такъв човек...

Толкоз от мен. Спи ми се и Ви пожелавам Лека нощ!

Ако вие си бяхте спестил този коментар вероятно нямаше да квалифицирам и двата ви като спам. Предупреден сте

А за купуването - имам достатъчно опит за да преценя че в 95% от случаите се получава точно това, което казах по-горе. Останалите 5% само потвърждават тенденцията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

според мен 8мицата!

Но мисля че и при 7мицата трябва да се справи все пак имаш intel i5   :)

системните изисквания на играта ти са :

минималните:

CPU: 2GHz *едноядрен*

GPU: видео карта с DirectX9 и Pixel Shader 2.0/OpenGL 2.0 ( може да върви с някои стари вградени и новите вградени видео карти )

RAM:1 GB ( за Win Vista / 7 : 2 GB ) 

а препоръчителните са :

CPU: 3 GHz *едноядрен

GPU: видео карта с 512 MB вградена памет и с DirectX9 и Pixel Shader 2.0/OpenGL 2.0 

RAM:2 GB ( за Win Vista / 7 : 4 GB )

няма нужда да сменяш операционната система, играта не е тежка дори и за моя стар компютър :)

Редактирано от Dark Vader (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.