Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Знам ,че темата ми не е в най-подходящата директория ,но незнам в коя друга да я пусна.Видях и няколко теми по въпросът ,но там връзката я правеха през LAN кабел ,а не през  WiFi мрежата.

Имам рутер в апартамента ми ,той си разпръсква wifi и нямам проблем с него.Купих си втори Wi fi рутер D'link който качих в таванската ми стая която използвам като офис ,тъй като работя вкъщи.Искам да направя такава настройка на рутера ми Dlink така ,че той да хваща интернета от рутера в апартамента ми и посредством Wifi или кабелна връзка да го доведа до компютъра на тавана ми.

Причината е ,че сигналът от рутера в нас е слаб и едвам достига до компютъра на тавана.Същевременно поради няколкото етажа разстояние не е удобно да прокарвам кабели от единият рутер къ другият.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Знам ,че темата ми не е в най-подходящата директория ,но незнам в коя друга да я пусна.Видях и няколко теми по въпросът ,но там връзката я правеха през LAN кабел ,а не през  WiFi мрежата.

Имам рутер в апартамента ми ,той си разпръсква wifi и нямам проблем с него.Купих си втори Wi fi рутер D'link който качих в таванската ми стая която използвам като офис ,тъй като работя вкъщи.Искам да направя такава настройка на рутера ми Dlink така ,че той да хваща интернета от рутера в апартамента ми и посредством Wifi или кабелна връзка да го доведа до компютъра на тавана ми.

Причината е ,че сигналът от рутера в нас е слаб и едвам достига до компютъра на тавана.Същевременно поради няколкото етажа разстояние не е удобно да прокарвам кабели от единият рутер къ другият.

1. има специален раздел за маршрутизатори

2. Има специална тема за свързване на два маршрутизатора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. има специален раздел за маршрутизатори

2. Има специална тема за свързване на два маршрутизатора!

Capnemo можеш ли да ми дадеш линк за свързване на рутерите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Capnemo можеш ли да ми дадеш линк за свързване на рутерите?

Втората важна тема в раздела в който преместих темата ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.