Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с мишка A4tech Bloody V8m

Милен Драгомиров

Препоръчан отговор

От няколко месеца имам мишката и до сега нямам ядове със нея обаче ако вляза да разцъкам Deathamtch в CS:GO както си играя и тя изведнъж без да я мърдам или пък да я движа примерно вляво тя прави пълно завъртане или вляво или вдясно и се избутва до най-ниска позиция надолу и най висока нагоре един вид се стремя с някой и изведнъж му обръщам полугръб или гръб и почвам да стрелям в небесата или в земята  :D  странно е не се явява често ама в една игра средно към 1 час поне 2 пъти се появява дори не е редовно понякога не се явява във Windows няма такива аномалий.

Като си спомням нямам такива проблеми докато не пуснах софтуера към нея (Bloody5)

btw: Ползвам я върху пад Steelseries QcK+NiP Edition така че не би могло да е заради повърхността.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От няколко месеца имам мишката и до сега нямам ядове със нея обаче ако вляза да разцъкам Deathamtch в CS:GO както си играя и тя изведнъж без да я мърдам или пък да я движа примерно вляво тя прави пълно завъртане или вляво или вдясно и се избутва до най-ниска позиция надолу и най висока нагоре един вид се стремя с някой и изведнъж му обръщам полугръб или гръб и почвам да стрелям в небесата или в земята  :D  странно е не се явява често ама в една игра средно към 1 час поне 2 пъти се появява дори не е редовно понякога не се явява във Windows няма такива аномалий.

Като си спомням нямам такива проблеми докато не пуснах софтуера към нея (Bloody5)

btw: Ползвам я върху пад Steelseries QcK+NiP Edition така че не би могло да е заради повърхността.

Опита ли да преинсталираш или деинсталираш софтуера към мишката (това се отнася и за драйверите).

Ако това не помогне възползвайте се от гаранцията.

Аз като цяло не съм доволен от A4, имах такава мишка, на второто падане стана на части ама не в хубавя смисъл.

А сега имам сигурно от година, две CM STORM Devestator Combo (точно така, включва и клавиутура), мишката е падала хиляди пъти, и единственият дефект който дава е да заскърца ама след смазване се оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опита ли да преинсталираш или деинсталираш софтуера към мишката (това се отнася и за драйверите).

Ако това не помогне възползвайте се от гаранцията.

Аз като цяло не съм доволен от A4, имах такава мишка, на второто падане стана на части ама не в хубавя смисъл.

А сега имам сигурно от година, две CM STORM Devestator Combo (точно така, включва и клавиутура), мишката е падала хиляди пъти, и единственият дефект който дава е да заскърца ама след смазване се оправя.

Направих всичко това обаче драйвер на мишока няма проблема намаля но не изчезна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване