Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Помогнете ми да избера - Steelseries sensei, kana v2 или rivals ? Какви мнения сте чували за всяка мишка, коя я дават като най-добра от към издръжливост ( говоря за време, не за блъскане) и т.н.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е мишката SteelSeries Kinzu v2

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е мишката SteelSeries Kinzu v2

Харесва ми и цената не е лоша, но факта, че няма дори и 1 страничен бутон доста ме разочарова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нз, ама за CS:GO e невероятна :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нз, ама за CS:GO e невероятна :)

Че каква е разликата дали ще играя CS:GO с kana v2 или kinzu v2.Според мен чисто тук вече си опира на захват/големина на ръката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш парите,взимай тази.

За райвълс-а четох, че предните 2 бутона при някои мишки(демек ляв и десен) се препокривали като ги натиснеш едновремено .. а и вече казах, че ръцете ми се потят, а с това нейно гумено покритие доста ще се цапа.Мисля, че ще взема кана в2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението на Коката е много изгодно, но щом държиш на повече бутони по-добре се насочи към http://www.hl-eshop.com/one_product.php?view_data=2|33|0|29173|4119_0_0_0_0|0

Малко по-скъпа е от kana v2 , но пък използва последно поколение сензор, какъвто е при ривала. Върви със стойка за кабел и в комплекта има резервни крачета - като такива екстри при конкурентите просто липсват!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението на Коката е много изгодно, но щом държиш на повече бутони по-добре се насочи към http://www.hl-eshop.com/one_product.php?view_data=2|33|0|29173|4119_0_0_0_0|0

Малко по-скъпа е от kana v2 , но пък използва последно поколение сензор, какъвто е при ривала. Върви със стойка за кабел и в комплекта има резервни крачета - като такива екстри при конкурентите просто липсват!

Абе аз попринцип съм чувал доста добри отзиви за Zowie-тата обаче не знаех, че ги има изобщо в България.Определено мисля да я взема, но ще видим, избора за сега е Kana v2 : Zowie Fk2+.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.