Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на лазерен принтер.

krisifb

Препоръчан отговор

Здравейте ! Ще помоля да помогнете при избора на употребяван лазерен принтер , понеже аз не съм много навътре в нещата.
Ще се използва за вкъщи, като максималното натоварване на месец няма да е повече от 200стр.

До колкото видях в интернет касетата q2612a е доста разпространена.

Идеята ми е при нужда да мога да си я пълня сам. 

http://www8.hp.com/bg/bg/products/oas/product-detail.html?oid=315421#!tab=compatible_hosts

Това са принтерите, който работят с нея, но незнам кой модел какви предимства има т.е. един има 2мб памет друг 16мб (при компютрите ясно, но при принтерите?)
Бюджета е около 100лв като не държа да е някой нов модел, искам просто да върши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 100 лева читав принтер на тази механика е нереално да се намери.

Машините са добри, лесни за поддръжка и се продават на по-висока цена. Ако въобще се намират.

Ще трябва да увеличиш бюджета.

Най-бързата машина на тази механика е HP 1022n, с мрежа. За принтер ли говорим или МФУ ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 100 лева читав принтер на тази механика е нереално да се намери.

Машините са добри, лесни за поддръжка и се продават на по-висока цена. Ако въобще се намират.

Ще трябва да увеличиш бюджета.

Най-бързата машина на тази механика е HP 1022n, с мрежа. За принтер ли говорим или МФУ ?

Да в крайна сметка и аз се бях спрял на HP 1022

Мисля да го взема от тук http://shop.itema-pg.com/product/407/hp-laserjet-1022.html  имате ли някакви мнения за тази фирма itema pg ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване