Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Asus,Gigabyte или Asrock? Кое е най-доброто дъно до 150лв

D101149

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам едно питане.. Кое е най-доброто дъно от тия, които съм дал.. Ако има нещо по хубаво на сокет 1155 може да предложите, но до 150лв.  :) 
ASUS P8Z77-V LX
ASROCK B75 PRO3
Gigabyte H61M-S2PV

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам едно питане.. Кое е най-доброто дъно от тия, които съм дал.. Ако има нещо по хубаво на сокет 1155 може да предложите, но до 150лв.  :) 

ASUS P8Z77-V LX

ASROCK B75 PRO3

Gigabyte H61M-S2PV

Че те са различни чипсети всичките...Най-добър е асуса,след това се нарежда ASROCK-а и накрая е Gigabyte,не говоря за фирмите,а за конкретните модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/nova-tsena-promotsiya-dno-za-kompyutr-asrock-z77-pro4-m-i64471080

http://olx.bg/dnna-platka-asus-p8z77-v-lx-i63228574

Същото е като асуса общо взето,зависи ти на какви пари си я намерил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Процесора случайно да ти е? Intel® Core™2 Quad сокет 775?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Процесора случайно да ти е? Intel® Core™2 Quad сокет 775?

Да, но търся дъно на което ще върви i5 значи търся сокет 1155, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване