Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся видео архив на концерта по случай нова година от 2014г. По-специално ми трябва благотворителния концерт "Продължаваме заедно", не мога да го открия за това се допитвам до вас, благодаря на отзовалите се :)

Редактирано от Collins (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Даниела Павлова
      Здравейте,
      Коя телевизия да избера сателитна или интерактивна И на кой оператор да е А1 или Vivacom
    • от Maya Jekova
      Здравйте, от месец сме  абонати на Виваком оптичен интернет и телевизия и всяка вечер от 7 до 9 часа прекъсва интернрта и съответно и телевизията. Вече 3 пъти идваха техници за отстраняване на проблема. Проверяваха връзките и замерваха и казват че всичко е наред (ВРЪЗКАТА БИЛА МНОГО СИЛНА). Последния път смениха и рутера и пак вечерта всичко спира. Пълен КОШМАР.
      Някой има ли подобен проблем?
      Някой знае ли каква може да е причината за прекъсването само вечер?
    • от KNSoldier_96
      Здравейте!Не знам дали тук е най-подходящото място за този въпрос.Значи накратко:Мога ли да си пусна програмата Adult Swim тук на моя телевизор в България?Гледах,пише че се излъчва само в САЩ и Канада,но много хора споделят,че гледат Аdult Swim в България.Основната причина поради която искам да имам тази програма е Rick & Morty (Рик и Морти).А също и самурай джак (Samurai Jack),но мисля,че той вече свърши.Надявам се да ми помогнете,ще съм много благодарен!Приятен ден! 
    • от stranger1
      Здравейте, мисля скоро да си взема това устройство: AVerMedia AverTV Volar Green HD A835. Доколкото разбрах може да се гледа и записва телевизия на компютъра с него. Ако не е добър избор можете ли да ми препоръчате нещо на цена 50-60лв.

• от uprct`
      Здравейте,
      Искам да попитам дали ще е възможно да се гледа телевизия на Android от ASUS MemoPad HD7 в Европа по един от следните начини:
      1. Чрез преходник  от microUSB към USB и към него закачен четец за карти. Картата ще е за мобилен интернет (в Европа се продават отделно от LycaMobile, Vodafone и т.н). По този начин ще се хваща и българска телевизия, от сайтове или от приложенията в GooglePlay.
      2. Чрез цифров тунер за Android подобен на този. С него обаче предполагам няма как да се гледа българска, а само чуждите телевизии.
      Ако някой е успял да подкара телевизия по тези или по някакъв друг начин нека сподели как става.
      Весело посрещане! 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.