Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , понеже любимата ми лисичка през годините от доста време крашва , забива и не се държи никак добре дори и на по - мощни машини реших да потърся 64 битова алтернатива на основата на мозила . Та какво бихте препоръчали из между Waterfox , Cyberfox и Pelae Moon ? Предимно ще се натоварва с флаш плеъра на Адобе .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, зависи какво търсиш.

Waterfox има проблеми с ъпдейтите (просто липсват, понякога за дълго време), последния път, когато го пробвах, беше накичен с някакви опции за криптиране на всички връзки, задаваше постоянно разни странни въпроси... Cyberfox го махнах, защото има проблеми с езиковите пакети - инсталирането на български език предизвикваше XUL Error... нам-си-колко. Той обаче е единственият, който има отделна версия, оптимизирана за AMD-процесори и отделна - за Intel-процесори. В момента съм с Pale Moon и не се оплаквам. Въпрос на личен избор е.

Защо не ги пробваш сам/а и да си харесаш някой от тях? Всеки си има някакви специфични изисквания и това, че нещо е добро за нас, не значи, че то ще ти хареса и на теб.

Ако ще ползваш програмата на английски, бих ти препоръчал Cyberfox-а (стига да не са му измислили и на него ненужни допълнителни опции).

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно единственото ми изискване е максимално стабилно да се държи при натоварване с флаш . Ще пробвам Pale Moon и евентуално след това Cyberfox .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pale Moon ми допадна много . Рядко се случва програма да ми влезе под кожата от първата секунда .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.