Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели,

Както винаги имам нужда от съдействие :) .Искам да си купя мултицет,но не разбирам много от тази техника.Сегашния,който го имам е 15 лв. :D Искам да има повече екстри,в смисъл по голям диапазон на измерванията,които може да прави.Незнам как да го обясна. :shy11: Парите,които давам са 30-50лв.

П.П.Искам задължително да има зумерче. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш Google с подходяко запитване и ще се покажат доста предложения. Не смея да публикувам конкретен линк защото предложенията наистина са много, та четещ ревюта и предложения, харесваш и купуваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсих в ГУГЪЛ,Кен.Намерих много продукти,но незнам,кой е хубав. :(

Искам отново да запитам и естествено да се изложа :D има ли такъв мултицет,на който само да му зададеш параметрите

/микрофаради,волтаж,ампераж ,прав и крив ток, и т.н.(задължително със зумерче)/ и той да ги изкарва автоматично на дисплея от 0 до n.

П.П.Да му зададеш параметрите, да се разбира да врътнеш врътката на символа/ампераж,волтаж и т.н./

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам отново да запитам и естествено да се изложа :D има ли такъв мултицет,на който само да му зададеш параметрите

/микрофаради,волтаж,ампераж ,прав и крив ток, и т.н.(задължително със зумерче)/ и той да ги изкарва автоматично на дисплея от 0 до n.

П.П.Да му зададеш параметрите, да се разбира да врътнеш врътката на символа/ампераж,волтаж и т.н./

Т.е. искате такъв с автоматично превключване на диапазоните. По-добре си вземете някой от горните и с малко повече внимание всичко ще е наред

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.banggood.com/Fluke-15B-F15B-Professional-Auto-Range-Digital-Multimeter-Tester-p-911684.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С цялото уважение към,ВАС CAPNEMO, от горе посочените,кои бихте ми препоръчали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С цялото уважение към,ВАС CAPNEMO, от горе посочените,кои бихте ми препоръчали

За съжаление последните 10-15 години не се занимавам активно в тази насока и не знам колко меродавно ще е мнението ми :)

Лично на мен ми хареса MS8264, който ви предложиха по-горе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т.е. искате такъв с автоматично превключване на диапазоните. По-добре си вземете някой от горните и с малко повече внимание всичко ще е наред

Вземи си  MS8232B и няма да съжаляваш. В елимекса описанието  му не е най-точно. Но си е точно като за мен.  След като избереш какво ще мериш, той сам си избира обхвата. Има цяла купчина защити. Няма "осветление на  дисплея", а е светодиод с който да си светнеш като фенерче.  .... И най-ценното - безконтактно откриване на 220волта ( само го приближаваш до кабел с напрежение и мултицета  светва  в червено), тази екстра мисля, че я няма в друг по-евтин вариант. Аз от една седмица ровя нета и като цена и възможности този модел най ми допадна.  Приготвил съм парите, само да приближа магазин на Елимекс и ще го купя.  До седмица ще го купя, Ако искаш изчакай ме и ще ти дам оценка от лични наблюдения. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.