Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Реших да пробвам DD-WRT на TP-LINK WDR3600, но не ми излизаше мрежата 5ghz и реших да върна на стоковия чрез wdr3600v1_webrevert, но без успех. Какъв може да е проблема и евентуално как да се реши?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да пробвам DD-WRT на TP-LINK WDR3600, но не ми излизаше мрежата 5ghz и реших да върна на стоковия чрез wdr3600v1_webrevert, но без успех. Какъв може да е проблема и евентуално как да се реши?

Какви стъпки точно изпълнявате? Грешки? малко повече информация

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви стъпки точно изпълнявате? Грешки? малко повече информация

Влязох в сайта на DD-WRT, от там си дръпнах последния билд 12-22-2014-r25697, флашнах го, нагласих рутера, но 5ghz така и не се появи. Реших да си върна стоковия фирм чрез файла от техния сайт. Грешки не знам. Пишеше ми да изчакам 300 секунди, но след това друго освен, че е пуснат рутера не светва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влязох в сайта на DD-WRT, от там си дръпнах последния билд 12-22-2014-r25697, флашнах го, нагласих рутера, но 5ghz така и не се появи. Реших да си върна стоковия фирм чрез файла от техния сайт. Грешки не знам. Пишеше ми да изчакам 300 секунди, но след това друго освен, че е пуснат рутера не светва.

Вие колко време изчакахте? Пробвахте ли да направите хард рисет на маршрутизатора?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие колко време изчакахте? Пробвахте ли да направите хард рисет на маршрутизатора?

Изчаках повече от 300 секунди + 2-3мин. Не знам дали съм го направил правилно пробвах следното

30 секунди задържано копчето за ресет докато е пуснат, извадих кабела без да пускам за още 30сек и вкарах захранването и задържах още 30 сек.

EDIT: Пробвах и 8 сек да задържа ресет бутона, както пише в сайта им.

Редактирано от Nikolay Penchev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя версия ви е рутера? Файла (стоковия), който сте флашнали има ли boot в името си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя версия ви е рутера? Файла (стоковия), който сте флашнали има ли boot в името си?

V1.3, Използвах 

WDR3600 v1.x Webrevert - Back to stock wdr3600v1_webrevert.rar

Като преди това го разархивирах

Редактирано от Nikolay Penchev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам представа това webrevert, какво трябва да прави. Има вероятност да сте си брикнали рутера. 1.5 пише, че има auto-recovery, но пробвайте все пак дали и вашия няма - http://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/tl-wdr3600#tftp_auto_recovery_in_revision_15

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен чрез TFTP да му се налее фабричния фирм, друго не се сещам като идея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен чрез TFTP да му се налее фабричния фирм, друго не се сещам като идея

Ако можеш да ми обясниш как става или стъпка по стъпка?

Записах това http://tftpd32.jounin.net/tftpd32_download.html, но нищо не намира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук го има описан метода на възстановяване:

http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php?p=921222

Може би нямам късмет, моя е 1.3. Следвам стъпка по стъпка и нищо не се случва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.