Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , седми клас съм и се чудя къде да кандидатствам. Някой  може ли  да ми предложи училища в Пловдив? Много ме вълнува IT-то  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В някоя професионална гимназия. След матурите в 12-и клас имаш квалификационен изпит и ако го вземеш получаваш 3-та степен професионална квалификация. Ако си КСТ това ти дава право да си отвориш сервиз и да поправяш компютри там, може и да има други плюсове. Също когато си търсиш работа по специалността ще си с предимство пред останалите от хуманитарни, математически, икономически.... Можеш и по пътя да хванеш някоя европейска практика и да вземеш едни 300 лева. Гледай само да има момичета в училището, че иначе си пропиляваш младостта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , седми клас съм и се чудя къде да кандидатствам. Някой  може ли  да ми предложи училища в Пловдив? Много ме вълнува IT-то  :)

ОМГ "Акад. Кирил Попов". Вероятно са се променили много нещата откакто аз учих там, но си мисля, че все така си е едно много добро училище.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В някоя професионална гимназия. След матурите в 12-и клас имаш квалификационен изпит и ако го вземеш получаваш 3-та степен професионална квалификация. Ако си КСТ това ти дава право да си отвориш сервиз и да поправяш компютри там, може и да има други плюсове. Също когато си търсиш работа по специалността ще си с предимство пред останалите от хуманитарни, математически, икономически.... Можеш и по пътя да хванеш някоя европейска практика и да вземеш едни 300 лева. Гледай само да има момичета в училището, че иначе си пропиляваш младостта. 

След 12-ти клас ще му мислим тогава.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си КСТ това ти дава право да си отвориш сервиз и да поправяш компютри там, може и да има други плюсове. Също когато си търсиш работа по специалността ще си с предимство пред останалите от хуманитарни, математически, икономически.... Можеш и по пътя да хванеш някоя европейска практика и да вземеш едни 300 лева. Гледай само да има момичета в училището, че иначе си пропиляваш младостта. 

Дори и да не е КСТ, какво го спира да си отвори сервиз след като завърши средно образование??? Или с такива глупости им се пълнят главите на учениците за да може да се запълват места...

Разбира се за това се изискват знания и умения, но не е нужно да е завършил професионална гимназия.

ОМГ "Акад. Кирил Попов" е добро училище и е с високо качество на обучение,  но автора на темата трябва сам да си избере.

Редактирано от Blue ':^) (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам просто , защото не съм запознат много със училищата в Пловдив. Сега към Февруари или Март месец ще си купя справочник с училищата и ще видя. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам просто , защото не съм запознат много със училищата в Пловдив. Сега към Февруари или Март месец ще си купя справочник с училищата и ще видя.

Още една причина да избереш ОМГ-то:

http://www.novini.bg/news/260922-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%B3%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%B8%D1%82%D0%B5.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо единствено в Пловдив???

Щом те интересува компютърната технология, то бипх ти предложил прекрасно училище в Правец!

Поинтересувай се не боли и не е нужно да го запишеш на всяка цена!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за ПГЕЕ Пловдив? 

http://biznes-catalog.com/index.php/2011-10-13-10-43-01/item/3334-%D0%BF%D0%B3-%D0%BF%D0%BE-%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%B8-%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2.html?tmpl=component&print=1

Най-отдолу пише за Прием и там са специалностите ако някой може да ми каже дали тука се учи за програмиране или само инженерство не съм много запознат ако някой ми обясни ще съм му благодарен! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.