Премини към съдържанието
vld175

Процесор Core i7 920 за 100 лв, Заслужава ли си?

Препоръчан отговор

Така, намерих обява Core i7 920  за 100 лв. Заслужава ли си тази оферта? :)

Редактирано от vld175 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да заслужава си ама ще трябва да му купиш и дъното понеже по-магазините няма да намериш такива.  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросния пич от Пловдив, има два телефона и два профила в продавалника. От което се е възползувал. Пуснал е две обяви, при останалите измамници там.

Автора, да не би да искаш да качиш този процесор на дънната си платка от  Foxxcon, с чипсат Intel G31? Ми то няма да стане. Различни цокли са.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, от София е и обявата е в Data.bg.

Хах, вероятно е същия. Ма този сайт още ли съществува :D Както и колегата каза, ще трябва и дънна платка да купиш(и по причината спомената от мен) и оперативни памети вероятно и то като се завъртиш така в кръг и ще излезе, че си си пръснал парите за още един кашон стари чаркове. Вземи си събери и допълни бюджета още няколко месеца и пусни тема да ти предложат колегите нова конфигурация. Вместо да се мъчиш да доиш петела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че е различен цокъл, просто питам дали е добра оферта? Иначе друго дъно мога да купя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Канада непожеланото инсталиране на допълнителен софтуер вече се санкционира.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Канада непожеланото инсталиране на допълнителен софтуер вече се санкционира.

Объркал си секцията :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Упс, сори. Ами, така става с много отворени раздели! :mark:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заслужава си процесора понеже за 100 лв. актуален процесор освен Пентиум не можеш да купиш а дъното е неизбежно както и паметта та...?

Проблем виждам единствено в намирането на дъно понеже са кът а човека вече е продал неговото.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То така като 

Заслужава си процесора понеже за 100 лв. актуален процесор освен Пентиум не можеш да купиш а дъното е неизбежно както и паметта та...?

Проблем виждам единствено в намирането на дъно понеже са кът а човека вече е продал неговото.

То така като тръгне, малко по малко, ще хвърли една торба пари и пак ще е с реликва с археологическа стойност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реликва за грошове а не торба пари и много по-добра от актуалния боклук които би взел за тях.

Edit: vld175 намери си и изгодна рам като тази - http://olx.bg/ram-8gb-a-data-2x4gb-ddr3-1333mhz-i67693254

После търсиш някво амд видео за тънкана и ще сглобиш нещо с производителност на двойно по-скъпа машина.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.