Премини към съдържанието
FnTsTiC

Компютъра ми се рестартирва доста редовно

Препоръчан отговор

Значи ето какъв проблем имам - до вчера всичко работеше перфектно. Днеска обаче, откакто си включих компютъра през 20-30 минути ще се рестартира. Както си правя нещо и изведнъж чувам в слушалките "рррррррррррррррррррррр"  едно такова забиване и целия компютър зацепва и трябва да го рестартирам от копчето. Друг път пък ще се рестартира сам, както правя нещо и изведнъж се рестартирва, все едно съм натиснал копчето за рестартирваме, само че без частта със шът-доунването. И сините екрани с мемори дъмповете бяха чести. Днеска се е рестартирал около 10-15 пъти за период от 6-7 часа, не знам какво му има. Абсолютно нищо не съм правил различно от вчера и онзи ден, но вчера и онзи ден му нямаше нищо. Сякаш някой ме е проклел. Не знам как да го оправя, наистина е досадно. Работя си нещо, или правя нещо друго, и изведнъж се рестартирва. И не е да кажеш рядко, ами през 20 минути горе-долу. От какво може да е, и как да го оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествайте хардуера си.

Температурите?

Грешки на диска или в рам-паметите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

......

Публикувайте снимка от „синия екран“, архивирайте „.dmp“ файловете, качете ги някъде и дайте връзка към тях!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей най вероятно прегрява някой част във кутията ти отвори го изчисти го от прах ако има захранване процесор те сабират най много моя го чистя на 1 -2 седмици и пак има много защото е със отворен капак много загрява 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей най вероятно прегрява някой част във кутията ти отвори го изчисти го от прах ако има захранване процесор те сабират най много моя го чистя на 1 -2 седмици и пак има много защото е със отворен капак много загрява 

Идеята е,да не стои с отворен капак.Иначе събира много прах,който по принцип е вреден.

Тоест,вие вместо да отстраните проблема със загряването,създавате още един проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувайте снимка от „синия екран“, архивирайте „.dmp“ файловете, качете ги някъде и дайте връзка към тях!

Тези .дмп файлове къде се намират? А синия екран мога да го снимам със Принт Скреен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята е,да не стои с отворен капак.Иначе събира много прах,който по принцип е вреден.

Тоест,вие вместо да отстраните проблема със загряването,създавате още един проблем.

Прахта аз си я чистя на  мен ми прави кеф като чистя всичко вътре  зле беше докато пушех сега като спрях да пуша няма толкова прах както лятото отвсякъде е отворен иначе ще загрява ако го затворя от всякъде 

Редактирано от ™TҢﻍWáŁЌĩŃĜÐÈÃЙ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какви все пак са температурите? Интересното е,че моят,както и на много други,като са затворени,не загряват.

Тези .дмп файлове къде се намират? А синия екран мога да го снимам със Принт Скреен?

Снимайте с телефона си и качете тук.

Файловете се намират в папката Windows-Minidump.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какви все пак са температурите? Интересното е,че моят,както и на много други,като са затворени,не загряват.

Снимайте с телефона си и качете тук.

Файловете се намират в папката Windows-Minidump.

Процесора е интел говоря когато е лято много загрява иначе са добре температурите във момента :

Дънна платка    37 °C (99 °F)

Процесор           37 °C (99 °F)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А при натоварване как са?

През лятото би трябвало да са съвсем малко по-големи. Осигурете правилен въздушен поток в кутията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.