Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Има ли начин да изтегля Windows 7 Starter от сайта на Microsoft?

makata

Препоръчан отговор

Здравейте  , търсих , но явно не намерих ... В сайта на Microsoft има ли начин да изтегля Starter  .. Имам ключ на самата кутия на нетбука .. 

Ето това http://www.microsoft.com/en-us/software-recovery е адреса!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от Franko_BG
      Помня едно време ползвах Nlite за ХР-то, но сега ми трябва за Линукс и по-точно LMDE-4. Пробвах същата програма, но изобщо не можа да се получи. Благодаря!
    • от loranst looa
      Здравейте на скоро взех един стара офис конфигурация без ОС система и накарах продаваче допълнително да ми сложи обаче той сложил 7 ца 64 бита и по лошото което оставил само един дял на Целия Диск този на който е ОС системата така ако например стане някакъв бъг или вирус влезне всички бъдещи файлове ще заминат на кино с Уйндуса . За това искам питам може ли да преформатирам при тази ситуация диска да има поне още един дял и ще бъде ли надеждно ако използвам софтуер като MiniTool Partition Wizard или подобен че не ми се разправя да слагам нова ОС отново  
    • от DarkEdge
      Microsoft  въвежда платена поддръжка на Windows 7 след 14.01.2020

За целта пуска опционално обновление KB4528069
      abbodi1406 публикува на MDL метод за Bypass Windows 7 ESU
      File: BypassESU-v3.zip SHA-1: 008fa84c72ed4c847581a2e24380ddd6f688ef99 SHA-256: b91db8c84b3fb2b2ef9bb7201fa7d8e4e497020fc27fb73de305eede60d2e7c6 https://gitlab.com/stdout12/adns/uploads/4dc079c2bb172696b22e64cf361daa55/BypassESU-v3.zip Как се тества:

- инсталират се 3 актуализации:
      KB4490628 -> KB4474419 -> reboot -> KB4523206
      - инсталира се BypassESU
      - инсталира се актуализацията KB4528069 за тестване на ESU
    • от DarkEdge
      Microsoft обяви, чe компютрите с Windows 7, използвани в сертифицирани системи за гласуване, ще получат допълнителен безплатен период на поддръжа.
      Технологичният гигант ще направи изключение не само за системите в САЩ, но и в редица други демократически страни, които са заинтересувани от защитата на  изборите през 2020 година.

https://www.anti-malware.ru/news/2019-09-23-1447/30832

0paatch заявиха, че ще продължат да поддържат Windows 7 и Windows 2012 след завършване на поддръжката от Microsoft

• от blondin40
      Здравейте , 

Опитвам се да инсталирам нов уин7 но не ми засича мишката и клавиатурата при страницата на инсталацията , а във биоса и 2-те ги има и си работят идеи как да се оправи ?
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване