Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Харесах си смартфони и се двуумя между тези двата. Ще се използват за игри музика и сърфиране. Кой е по-добър ? Приемам и други предложения. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo-то е с 64 битов процесор, но с 200 мегахерца по-слаб и има 1 гб рам памет, а s3 neo е с 32 битов процесор, с 200 мегахерца по-бърз и 1.5гб рам памет. Аз имам s3 neo, а Vip_kokata има lenovo-то. Той изкара с 1000 точки повече от мене на бенчмарк теста. :mad:

Но, в сайтовете, пише че леново-то няма жироскоп. Незнам какво е това.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствено което ми харесва на леновото е камерата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствено което ми харесва на леновото е камерата

Той си има предимства и недостатъци пред другият му избор. Аз щях да си взимам s4, но неото ми излезе на промоция и реших че ще си взимам нов телефон след година две.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ти е такъв телефон аз още не ми трябва като излязат по нови модели по яки от леновото ще видим . Моя Samsung galaxy young си лети всичко си има за какво ми е леново или друг по голям телефон нито съм бизнессмен , нито пък говоря много по телефона всички правят така за да са по модерни от другите но според мене няма смисъл . А й абонаментите им при теленора са ужасно скъпи колкото и да съм богат не бих давал 40 лв на месец абонамент все пак 2 3 лв са си разлика голяма от това което ми предлага техномаркета . Но както казах рано ми е още за нов телефон този е машина .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесах си смартфони и се двуумя между тези двата. Ще се използват за игри музика и сърфиране. Кой е по-добър ? Приемам и други предложения. Благодаря предварително

Ако не ти е наложащо изчакай докато излезе А 6000 plus на Бг пазар.

http://www.devicespecifications.com/bg/model/d63d33a5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ти е такъв телефон аз още не ми трябва като излязат по нови модели по яки от леновото ще видим . Моя Samsung galaxy young си лети всичко си има за какво ми е леново или друг по голям телефон нито съм бизнессмен , нито пък говоря много по телефона всички правят така за да са по модерни от другите но според мене няма смисъл . А й абонаментите им при теленора са ужасно скъпи колкото и да съм богат не бих давал 40 лв на месец абонамент все пак 2 3 лв са си разлика голяма от това което ми предлага техномаркета . Но както казах рано ми е още за нов телефон този е машина .

Защо па точно от теленор. Моя го взех за 210 от вивакома за 20 кинта план. И без това трябваше да ми се предподписва плана.

П.П. Най-накрая контактувам с тебе, без да се опитваш да ме обиждаш по-някакъв начин. Поздравления. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo-то е с 64 битов процесор, но с 200 мегахерца по-слаб и има 1 гб рам памет, а s3 neo е с 32 битов процесор, с 200 мегахерца по-бърз и 1.5гб рам памет. Аз имам s3 neo, а Vip_kokata има lenovo-то. Той изкара с 1000 точки повече от мене на бенчмарк теста. :mad:

Но, в сайтовете, пише че леново-то няма жироскоп. Незнам какво е това.

:offtopic_s:  на кой тест? Предполагам ан ту ту, по колко точки получихте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми явно ти е дошъл акъла да не имитираш правописа ми след всеки мой пост .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, ти тестовете с игрички ли си ги правиш?АА, или с антуту, дето ти смята сметалото.Взимай Сони m2 aqua и си пей песничките , а зарежи ония глупави телефончена.Макар и аз да съм със С3 Нео съм доволен, но ако можех, бих си останал със старата баба нокиа.Просто тоя телефон е орязан от всякъде.ТъчУйза е отвратителен, няма да има ъпдейт до близалка(дето телефони за 300 кинта си идват със заводски такъв), при мен след едно затравяне на задния капак се отчупи парче от него...Набързо скалъпен телефон, който е зарязан още в завода на самсунг(ако изобщо е на самсунг)Грее като клокнато амд със стоков...За леново също мнението ми не е много добро.Играл съм само с p70, но като цяло телефоните на марката на се заслужават парите, защото има хубави huawei-чета на същата цена.Аз моя самшит го ползвам предимно за гледане на стриймове, клипове и нет.Никоя игра дето съм играл не е забила или нещо от сорта.Пример само с Real Racing 3 мога да дам, защото не играя игри за андроид.Това за леново си е личното ми мнение и не искам да отнасям хейта на малките чипоносковци.То в тоя форум и големите са...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, ти тестовете с игрички ли си ги правиш?АА, или с антуту, дето ти смята сметалото.Взимай Сони m2 aqua и си пей песничките , а зарежи ония глупави телефончена.Макар и аз да съм със С3 Нео съм доволен, но ако можех, бих си останал със старата баба нокиа.Просто тоя телефон е орязан от всякъде.ТъчУйза е отвратителен, няма да има ъпдейт до близалка(дето телефони за 300 кинта си идват със заводски такъв), при мен след едно затравяне на задния капак се отчупи парче от него...Набързо скалъпен телефон, който е зарязан още в завода на самсунг(ако изобщо е на самсунг)Грее като клокнато амд със стоков...За леново също мнението ми не е много добро.Играл съм само с p70, но като цяло телефоните на марката на се заслужават парите, защото има хубави huawei-чета на същата цена.Аз моя самшит го ползвам предимно за гледане на стриймове, клипове и нет.Никоя игра дето съм играл не е забила или нещо от сорта.Пример само с Real Racing 3 мога да дам, защото не играя игри за андроид.Това за леново си е личното ми мнение и не искам да отнасям хейта на малките чипоносковци.То в тоя форум и големите са...

Това sony не ми харесва като външен вид. Ако си затварял капака като (извинявам се за израза, не е обида) свиня, естествено че ще се отчупи. За тая работа има custom rom-ове. Чакам Rox да направи 5.2 като излезе официалния. В момента съм с близалката и искам да кажа че е прекрасен. И ако нео-то наистина не беше толкова хубав телефон, нямаше да го купуват толкова много хора.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A каква е разликата между Lenovo A6000 и plus. Гледам характеристиките и няма пазлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A каква е разликата между Lenovo A6000 и plus. Гледам характеристиките и няма пазлика.

Lenovo a 6000- ram 1 gb, rom 8gb

Lenovo a6000 plus-ram 2 gb, rom 16gb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря не ми е наложително и ще изчакам. Трябва ми до месец. Пък ако излезе нещо по-добро за тези пари ще е добре

Редактирано от hakera95 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих заложил на нещо по-нестандартно, но и в пъти по-добро

http://www.pandawill.com/iuni-u2-smartphone-3gb-32gb-47-inch-sharp-fhd-screen-quad-core-22ghz-160mp-green-p94945.html

И е почти на цената на горе предложените ;) ;) ;) , че има и други къде къде по-добри предложения на Xiaomi , Meizu и т.н

Горе долу в тази цена попада и Meizu m1 note

Редактирано от snipi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Meizu m1note го продават и в България с 24мес. гаранция но цената е около 440лв.

А това явно е над бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо трябва да се пазарува от Бг??

Hakera95: Щом не ти се рискува, вземай антиката S3 Neo , и се наслаждавай на "новата" придобивка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неото не е антика, а е по-добър от 80 процента от телефоните в тоя клас.Просто със С3 са еднакви.На неото дисплея е по-ярък, светъл и красив, ма няма горила стъкло.На с3 камерата е 2 пъти по-добра от на неото.Но пък неото е с кит-кат.(тука има къстъм ромове и за двата, ама има хора дето не могат да се оправят)Като цяло двата телефона имат и предимства и недостатъци, който не дават предимство на нито един.За леновото мнение нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо трябва да се пазарува от Бг??

Hakera95: Щом не ти се рискува, вземай антиката S3 Neo , и се наслаждавай на "новата" придобивка.

Това, че не ти харесва определен смартфон, не ти дава правото да го обиждаш. Този смартфон е един от най-сполучливите от серията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.