Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, ще си взимам скоро нов телефон и съм се спрял на 2 варианта, цената е около 300лв. Кое телефонче ще ми препоръчате, Сонито или Самсунга, телефона ще се използва, за сърфиране в интернет, чат клипчета снимки някоя игричка и така. Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете в избора ми, Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По хардуер с3-ката е малко по-мощен, но аз бих предпочел м2-ката, защото с3 вече доста остаря като модел, пък и по ме кефи. ;) Имал съм допир и до двата телефона и м2-ката ми харесва повече. Та в крайна сметка ти каквото си решиш. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По хардуер с3-ката е малко по-мощен, но аз бих предпочел м2-ката, защото с3 вече доста остаря като модел, пък и по ме кефи. ;) Имал съм допир и до двата телефона и м2-ката ми харесва повече. Та в крайна сметка ти каквото си решиш. :)

Да видях, че с3-ката е по-добра по хардуер, но пък се чудя, дали няма да се подведа по тва да я взема и после да съжалявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да видях, че с3-ката е по-добра по хардуер, но пък се чудя, дали няма да се подведа по тва да я взема и после да съжалявам.

Само да знаеш че може да е зарязана като ъпдейти от Samsung. (има custom rom-ове ако искаш по-нов андроид, така че не е голяма работа)

Иначе, в androidbg има цял раздел относно този раздел, препоръчвам ти да го разгледаш.

Ако има някаква разлика в хардуера между m2 и m2 aqua, незнам каква е. Един приятел вади 19 хиляди и нещо на бенч марк теста (почти 20 хиляди). (аз около 21)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да знаеш че може да е зарязана като ъпдейти от Samsung. (има custom rom-ове ако искаш по-нов андроид, така че не е голяма работа)

Иначе, в androidbg има цял раздел относно този раздел, препоръчвам ти да го разгледаш.

Ако има някаква разлика в хардуера между m2 и m2 aqua, незнам каква е. Един приятел вади 19 хиляди и нещо на бенч марк теста (почти 20 хиляди). (аз около 21)

Разлика в хардуера мисля, че няма между м2 и м2 аква, но пък щом разликата на бенчмак не е толкова голяма, мисля, че м2 аквата ще е по-добрия избор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S3 Neo и M2 са с 4.4.х

Разлика в хардуера между M2 иM2 Aqua няма. Единствената разлика е, че единия е водоустойчив (както се подразбира от името :D).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S3 Neo и M2 са с 4.4.х

Разлика в хардуера между M2 иM2 Aqua няма. Единствената разлика е, че единия е водоустойчив (както се подразбира от името :D).

Само дето почти е сигурно че s3 neo-то няма да получи официален ъпдейт до lollipop. (казвам официален, има и други начини)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

М2 аквата май е с по-нова ОС от М2 така че май повече ще склоня към М2 аквата да взема, и само да ми кажете дали 300лв са много за такъв телефон 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето почти е сигурно че s3 neo-то няма да получи официален ъпдейт до lollipop. (казвам официален, има и други начини)

Да, това е така.

М2 аквата май е с по-нова ОС от М2 така че май повече ще склоня към М2 аквата да взема, и само да ми кажете дали 300лв са много за такъв телефон 

ОС-а е един и същ. За парите зависи, нов или 2-ра употреба?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако пазиш, не ти трябва аквата. Но ако си от тези, които си цъкат в кенефа и телефона претърпява приключения във тоалетната чиния, този телефон е за теб.

Да, това е така.

ОС-а е един и същ. За парите зависи, нов или 2-ра употреба?!

Не му препоръчвам втора употреба, особено без гаранция и описание като "Загубил съм му аксеосарите и документите, закупен от англия без гаранция" (краден) или "Взех си Iphone 6 и този вече не ми трябва" (има повреда).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в момента съм с Aqua, а преди това бях с S3, ами само ще ти кажа че аз повече Самсунг няма да си купя. Сонито го имам от 12 декември 2014 и спокойно мога да кажа че телефона е свръх стабилен и е доста по приятен за ползване от S3-то. Като качество на изработката телефона е идеален, S3-то беше малко по-напред от някоя реплика и постоянно ми даваше някакви бъгове. Всякакви приложения вървят без грешка и на двата телефона, но S3 то повече забива и повече бави от Сонито. Като собственик и на двата смартфона ти препоръчвам повече M2 Aqua . Без малко да забравя, батерията на M2-то издържа до 8 дни в моите ръце (слушане на музика през повечето време, игри на спирката, интернет използване и др), Самсунга издържа не повече от 36 часа.

Редактирано от ShOkO/LaDkO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в момента съм с Aqua, а преди това бях с S3, ами само ще ти кажа че аз повече Самсунг няма да си купя. Сонито го имам от 12 декември 2014 и спокойно мога да кажа че телефона е свръх стабилен и е доста по приятен за ползване от S3-то. Като качество на изработката телефона е идеален, S3-то беше малко по-напред от някоя реплика и постоянно ми даваше някакви бъгове. Всякакви приложения вървят без грешка и на двата телефона, но S3 то повече забива и повече бави от Сонито. Като собственик и на двата смартфона ти препоръчвам повече M2 Aqua . Без малко да забравя, батерията на M2-то издържа до 8 дни в моите ръце (слушане на музика през повечето време, игри на спирката, интернет използване и др), Самсунга издържа не повече от 36 часа.

Благодаря ти много, сериозен тласък към М2 аквата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много, сериозен тласък към М2 аквата

Колегата със сигурност е държал в ръцете си реплика! Ама какво си държал s3 или s3 neo ? Аз съм собственик на този телефон и определено го предпочитам пред твоята тухла!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата със сигурност е държал в ръцете си реплика! Ама какво си държал s3 или s3 neo ? Аз съм собственик на този телефон и определено го предпочитам пред твоята тухла!

Колегата спомена S3 а не S3 neo, но въпреки, че е малко по-мощен неото, мисля да избера аквата, подкрепяте ли избора ми?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата спомена S3 а не S3 neo, но въпреки, че е малко по-мощен неото, мисля да избера аквата, подкрепяте ли избора ми?

И двата са хубави. S3 Neo-то е съвсем малко по-мощен, но аквата има водоустойчивост. Което и да избереш няма да избъркаш. (тука вече избора опира до дизайна, тука това което ти харесва, ама имай в предвид, че sony-то буквално става тухла с калъфче)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще избираш между М2 и С3 нео, то взимаш неото и си свиркаш.Обикновената М2-ка е с TFT матрица и qHD резолюция, та сам си прави изводите.С3 нео е 720 x 1280 Пък и супер амолед е много, много пред обикновената ТФТ.М2 Aqua е вече с IPS матрица, но със същата скапана qHD резолюция.Софтуера на Сонито е по-лек.И аз бях тръгнал за М2-ка, но си взех С3 Нео.За сега съм много доволен (вече близо 5-ти месец), като единствените  кусури при мен са, че грее без да е натоварен много.(имам чувството, че е от антената за интернета(не ги знам точно тука как стоят нещата))В смисъл, че ако му пусна Asphalt 8 офлайн няма да загрее толкова, колкото при един клип в тубата за 5 минути.И другото нещо е, че се отчупи парче от задния капак при едно затваряне(съвсем нормално), но не е фатално.Аз бих предпочел С3-ката, но защото гледам стриймове и клипове през телефона и държа на по-хубавата картина.Да не говориме, че има и едни 500мб повече рам.

Редактирано от ИзмислеН (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тея 500мб са ти няколко приложения в фонов режим.

(за пръв път положително мнение от теб относно този телефон)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.