Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да ви попитам, колко е по-добро HTC-то, щото то е ясно, че е по-добър по характеристики, някой ако го ползва да каже, дали има някви скрити неприятни изненади, и дали си струва да дам 150 лв повече за него, отколкото за сонито, Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двата телефона са доста разкични... Какво търсиш и на какъв бюджет? Защо тези два?

Иначе на мен  HTC Desire 820 ми е груб като дизайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двата телефона са доста разкични... Какво търсиш и на какъв бюджет? Защо тези два?

Иначе на мен  HTC Desire 820 ми е груб като дизайн.

ами първо се чудех между самсунг с3 нео и м2 аква и избрах м2 аква и като отидох да го взимам, видях че имат нови условия нови договори, и HTC-то беше станало по-евтино телефона ще е на изплащане и като цена мисля, че ще мога да прежаля още 6 лв на месец за HTC-то, не предлагайте други телефони, защото ще е един от двата, от мобилен оператор, чудя се дали по-скъпичкото HTC-си заслужава, ще се използва телефона, за някоя друга игричка (не маниашки супер тежките игри ами докато чакам някъде нещо за губене на време) сърфиране в интернет и музика, трябва ми също и прилична камера и колкото може по-добра батерия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля , че ако кажеш от кой оператор ще го вземаш , ще ти помогнем по-лесно в избора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля , че ако кажеш от кой оператор ще го вземаш , ще ти помогнем по-лесно в избора.

ако кажа кой е мобилния оператор няма ли да е нещо като реклама, което мисля, че не е разрешено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, ти няма да ги хвалиш. Най - много някой от колегите да ги оплюе - ама то лоша реклама няма :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си HTC Desire 820, по-късно ще напиша мнение

Много добър избор , и аз бих го взел пред aqua-та. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За момента е страхотен, вече няколко дни е в мен, много го разцъквам, върви идеално, без никакъв лаг, камерата е доста прилична, само понякога настройките трябва да се барнат. Не загрява, с размера вече свикнат, ама все още ми се подиграват, че е много голям :D ама то тва си е + де, на мен ми харесва, ся като взема някой друг телефон и ми се струва малък, а и вече го изпуснах моя, никакви проблеми, здрав си е, абе ако някой се чуди, препоръчвам го с 2 ръце ( само един минус има, няма фонетика :( ... за това си свалих приложение с българска клавиатура и оттам пиша на фонетика, иначе феновете на машинопис да се радват!) Радвам се, че взех него, а не аквата!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.