Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, на скоро реших да си взема Samsung UE55H7000 .Гледах в пазарувай, намерих най-ниската цена както и близките 3-4 цени, но коментарите за сайтовете не ми харесаха, а тези които бяха с 100-200 лв бяха окей.Бихте ли ме светнали по въпроса на какво и на кой сайт да заложа, защото трябва да дам 2400 лв взе пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тука. Избираш си от pazaruvaj. Имаш подарък, а аз ще те посъветвам да направиш застраховка (години не си писал) особено ако имаш малки деца. (застраховката покрива вредата ДОРИ да е направена от теб)

Можеш и от technopolis/technomarket. Но, отиди в някой магазин и погледни телевизора на живо, защото като пристигне и не ти хареса картината няма да е добре за теб. (ако не ти харесва, опаковаш всичко както си го намерил и го връщаш, в олнайн сайтове имаш право да го върнеш в срок от 15 дена след деня на получаването)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За гаранция не знам, ама до колкото виждам има 24 месеца гаранция без да го застраховаш.Така че ,според мен няма смисъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.