Премини към съдържанието
slavi91

Свързване на тонколонки към телевизор

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги! Телевизорът е  Toshiba 40l2456D (G). На компютъра съм с 5.1 система Creative T6100.

Всички колонки се връзват към SUB-а чрез  чинч.

Въпросът ми е (тъй като не ползвам задните колонки, защото ползвам системата повече за слушане на музика) може ли да се свържат двете колонки директно към  телевизора. Гледам има доста чинчове по него, но не съм сигурен ще може ли да ги захрани и дали няма да стане някакъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може.

Трябва ти усилвател. Той е вграден в субвуфера, и захранва сателитните говорители. Не можеш да ги вържеш директно към телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполгагах и аз, че няма да може да ги захрани, но не бях сигурен.

Благодаря ти колега за бързия отговор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от мария0401
      Здравейте, не знам как да започна. Объркана съм. Трябва ми съвет..аз съм на 17 наскоро разбрах,че имам още една сестра..никога не съм я виждала.При раждането й баба ми я е дала на някой без майка ми да знае..замислих се как може да има такива хора да дадат внучка си при раждането на някакъв човек без никой да знае..казаха ми ,че майка ми я е кръстила Доротея родена е 2004 година.Умирам от желание да разбера къде е ,да я познавам,да видя как се грижат за нея..не знам как да я намеря...винаги когато се опитам да говоря с майка ми тя започва да плаче...не може да ми кажи нищо опитва се,но я боли твърде много..много искам да я намеря...
    • от Кристиян Йорданов
      Здравейте,
      Искам да ви попитам имам една система която съм направил но в нея има файлове като data.txt. Въпросът ми е как тази data.txt да я изтрия без да влизам в хоста
    • от Elaine
      Знам, че в тези форуми се разтягат безсмислени локуми надълго и нашироко, но ми е интересно да видя отговори на въпроса как човек с ниско самочувствие, си го помпа.
      Например, когато се усещате, че нямате енергия даже да станете от леглото и да излезете, защото в миналото някакви хора малко по-малко, енергийно са ви отслабили, подронили са ви самочувствието? Или може би, вчера... или миналата седмица...все едно, усещате че там е проблемът, че това нещо се е случило. Откъде и как се зареждате? На мен нищо не ми действа.
      Просто зададено: Когато са ви нахранили, а вие не сте повърнали навреме, как после изхвърляте отровата от себе си?
    • от CaptainJord
      Здравейте, искам да попитам как мога да си сменя ip-to или поне да си  го направя така, че да не може никой да ми го види по някакъв начин. Ако може да се смени искам навсякъде да ми се смени като цяло и в нет и на всякъде. Благодаря предварително !   Използвам "Eset Nod32 Antivirus" и до колкото знам тя има нещо свързано с ip-то.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.