Премини към съдържанието
sss

Как да вземете Steam Trading Cards без да инсталирате игрaта

Препоръчан отговор

Здравейте на всички,

Намерих една програмка, с която може да вземете Steam Trading Cards, без да инсталирате играта, чиито карти искате да вземете.

Направих Tutorial как да я ползвате.

Би било полезно на хора, които имат много игри в Steam (взети безплатно или пък не) и не се знае кога ще ги играят, но искат да им вземат картите, за да ги продадат.

Така ще може да изкарате малко пари за предстоящия Steam Summer Sale. Очаква се да е на 10 или 11 Юни.

Дано клипа да ви е от полза :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква е гаранцията че от стеам няма да те баннат за измама ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никаква, разбира се! В Стийм ежедневно "изгърмяват" акаунтите на доста подобни хитреци.

Към автора: махни това клипче, защото е в разрез с правилата на форума и Калдата в частност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам програмата от януари месец и нямам никакъв проблем. Няма причина да ме баннат, защото помисли малко. Аз съм дал пари за играта или съм я активирал в Steam. Не я крада и не ползвам хак. Просто не съм я инсталирал а директно я пускам с тази програма. Не крада карти от други потребители. Щом имам играта в Steam, те тези карти ми се полагат така или иначе.

Четох доста в Reddit и други форуми преди да направя клипа и пише, че никой не е бил баннат за това, че е ползвал Idle Master.

По тази логика би трябвало и да ни банват и като сме в Idle сървъри на CS:GO. Не играеш, седиш lock-нат на едно място и от време на време ти пада case или скин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз ползвам програмата от януари месец и нямам никакъв проблем. Няма причина да ме баннат, защото помисли малко. Аз съм дал пари за играта или съм я активирал в Steam. Не я крада и не ползвам хак. Просто не съм я инсталирал а директно я пускам с тази програма. Не крада карти от други потребители. Щом имам играта в Steam, те тези карти ми се полагат така или иначе.

Полагат ти се, но само, ако ги спечелиш, с реална игра, или си ги купиш. Всичко друго е измама! А измамите в Стийм се наказват с безкомпромисен бан. Става въпрос за пари, нищо че са само някакви виртуални карти - те се продават за пари, а с тези пари после можеш да си купиш някоя скъпа игра там.

Сериозно...Най-добре изтрий клипа от всякъде, защото ти се вижда ника, името и т.н. и някой "доброжелател", ако те докладва на съпорта им, ще изгориш "геройски".

Казвам ти го съвсем приятелски.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полагат ти се, но само, ако ги спечелиш, с реална игра, или си ги купиш. Всичко друго е измама! А измамите в Стийм се наказват с безкомпромисен бан. Става въпрос за пари, нищо че са само някакви виртуални карти - те се продават за пари, а с тези пари после можеш да си купиш някоя скъпа игра там.

Сериозно...Най-добре изтрий клипа от всякъде, защото ти се вижда ника, името и т.н. и някой "доброжелател", ако те докладва на съпорта им, ще изгориш "геройски".

Казвам ти го съвсем приятелски.

Ще си помисля дали ще изтрия клипа, но тези карти не се печелят според това колко си добър или според Achhiment-и. Аз дори да си инсталирам игра и да съм в менюто, те пак ще ми се паднат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.